(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Palety Dodano: 2017-06-27 11:26

Paleta pianka Dudley

(Nr 1873781)
Paleta pianka Dudley

Wysokość [m]:

2

Waga w kg:

50.00

Ilość sztuk:

1

Dystans: 1871.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (6)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport palet

    Palety pomagają w przewozie ładunków różnego rodzajustanowią podstawę, na której łatwo można przewieźć małe paczki oraz rzeczy. Transport na paletach to przeważnie wybierana metoda przewozu cięższych ładunków. Na paletach nierzadko transportuje się towary powyżej 70 kg – bramki metalowe, pudła, artykuły budowlane, itp. Żeby jak najdokładniej oszacować koszt przewozu palet, dobrą praktyką jest skorzystać z giełdy transportowej Clicktrans.pl, dzięki temu otrzymamy oferty od firm transportowych, które specjalizują się w przewozie na paletach. Przy wycenie przewozu kluczowe znaczenie ma ilość palet, ciężar towaru i rodzaj transportowanych rzeczy. Przesyłki znajdujące się na paletach podnoszonedzięki wózkom widłowym.

Europalety i pozostałe typy palet

    Przy transporcie na paletach prym wiedzie europaleta, nazywana również jako paleta EURO, paleta EPAL lub paleta EURO EPAL. Standardowa Europaleta posiada format 800x1200x150 mm oraz jest zrobiona z drewna. W przewozie przemysłowym wykorzystuje się również palet „angielek” o formacie 1200x1200x144 mm. Palety dedykowane do transportu w kontenerach posiadają format 1135x1133 milimetrów. W przemyśle chemicznym stosuje się za to palety spełniające standardy CP. Palety zrobione z drewna coraz częściej zastępowane są paletami zrobionymi z plastyku, które posiadają okres przydatności przez10-15 lat.

Koszt przewozu palet w Polsce
    Przeciętna cena netto transportu palet  w obrębie kraju kosztuje 187,8 i to wynosi 57 groszy na kilometr.

Koszt transportu palet za granicą

    Transport palet za granicą to średni koszt 581 złotych i to wychodzi 46 groszy za kilometr.

Adres i termin nadania

Dudley, Wielka Brytania

7 lip 2017

Adres i termin dostawy

Maków Podhalański, Polska

Od 10 lip 2017 do 11 lip 2017