(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Paczki Dodano: 2017-12-30 12:14

Paleta z częściami do Auta z PL69 100 Słubice ----> DE66539 66539 Neunkirchen

(Nr 2247981)
Paleta z częściami do Auta z PL69 100 Słubice ----> DE66539 66539 Neunkirchen

Długość [m]:

1200

Szerokość [m]:

800

Wysokość [m]:

1200

Waga w kg (łączna):

150.00

Ilość sztuk:

1

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 769.00 km

Transport paczek

    Cena transportu paczki uzależniona jest od jej wymiarów, wagi oraz od odległości, jaką ma do pokonania przesyłka. Aby wyszukać najbardziej atrakcyjną usługę przewozu paczki, należy wystawić za darmo zlecenie w portalu giełda transportowa Clicktrans.pl, a już po chwili otrzymamy oferty od firm transportowych, które mogą wykonać nasze zlecenie „po drodze”. Dodatkowo przed samym przewozem można określić typ transportowanego pakunku – czy potrzebuje on odpowiedniego pakowania, czy chcemy przetransportować przedmioty delikatne i tłukliwe. Te wskazówki są wyjątkowo ważne, gdy planujemy przesłać pakunek zawierający szklane przedmioty, ceramikę, urządzenia elektroniczne, instrumenty muzyczne, żywność czy inne przedmioty, których transport wymaga dodatkowej ostrożności. Nim zdecydujesz się na przewoźnika, upewnij się, czy przewoźnik dysponuje stosownym ubezpieczeniem.

Jak zabezpieczyć przesyłkę?

    Przygotowując paczkę do transportu trzeba nie zapominać o osłonięciu jej przed zniszczeniem – wolną przestrzeń należy wypchać kawałkami styropianu, papieru lub materiałem. Bardzo delikatne paczki zawierające szkło i porcelanę powinniśmy zabezpieczyć folią pęcherzykową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

Jak szukać materiały do zapakowania paczki?

    Kartony i opakowania możemy zakupić w sklepie budowlanym. Możemy również przejść się do najbliższego sklepu spożywczego lub supermarketu i poprosić o nie kogoś z pracowników. Przed tym nim umieścimy przedmiot do kartonu, oceńmy jego stan, usuńmy wszelkie nieprzydatne etykiety i napisy, które mogłyby zmylić firmę transportową. Użyjmy szeroką i wytrzymałą taśmę, żeby zabezpieczyć pokrywy pudła. Na zewnątrz pudła umieśćmy białą kopertę, na której zapiszemy adres odbiorcy (czytelną czcionką).

Adres i termin nadania

Słubice, 69-100, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Neunkirchen, 66539, Niemcy

Termin elastyczny