(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2017-10-27 08:50

Panda Fiat

(Nr 2117871)

Marka i model:

Fiat Panda

Waga w kg (łączna):

700.00

Budżet zlecenia [zł]:

900

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 801.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

1100 zł

ID firmy: 589959
oferta wycofana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

27-10-2017, 09:31

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-11-02 do 2017-11-03

Dostawa:

Po 2 dniach

Sposób transportu:

laweta

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 1100 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Zlecenie transportu pojazdu pojawia się niekiedy, kiedy kupujemy nowy samochód lub ściągamy go od ostatniego posiadacza, przykładowo z Niemiec. Decydujący koszt i zorganizowanie przewozu zależą od czynników takich jak: stan wozu, jego waga i wymiary oraz odległość do przejechania.

Jak najlepiej i najoszczędniej transportować pojazd?

    Jednym z najbardziej opłacalnych rozwiązań jest wystawienie bezpłatnego ogłoszenia o transporcie auta na giełdzie transportowej Clicktrans.pl, a już za moment dostaniemy propozycje od firm transportowych, które specjalizują się w transporcie samochodów. W trakcie wyboru firmy transportowej należy przekonać się, czy posiada stosowną polisę, która obejmuje ubezpieczenie w sytuacji uszkodzenia samochodu.

Metody transportu wozu

    Do transportu wozu pomocne są autotransportery – lawety czyli (ciężarówka z platformą załadunkową lub odsłoniętą przyczepą), lohra (duża laweta) lub zestaw (samochód i przyczepa). Fundamentalne znaczenie ma umiejętne zamocowanie pojazdu – koła wozu należy przypiąć czteroma pasami trzymającymi w taki sposób, aby samochód nie zmieniał miejsca w czasie przewozu. Powinno się nie zapominać również, iż faktyczna waga przyczepy nie może przekraczać faktycznej masy auta ciągnącego.

Formalności

    Żeby niezależnie przewozić pojazd osobowy należy mieć prawo jazdy kategorii B, w przypadku jeśli waga całkowita nie jest większa niż 3,5 tony. W momencie gdy DMC przekracza 3,5 t., najczęściej konieczne jest prawo jazdy w kategorii B E. Gdy zlecamy transport u przewoźnika w obszarze Unii Europejskiej, najczęściej wymagany będzie CRM (list przewozowy) oraz świadectwo zamówienia, który uprawnia przedsiębiorstwo do odbioru pojazdu.

Adres i termin nadania

Priesendorf, 96170, Niemcy

Od 27 paź 2017 do 30 paź 2017

Adres i termin dostawy

Kraków, Polska

Od 29 paź 2017 do 2 lis 2017