(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2017-10-27 08:50

Panda Fiat

(Nr 2117871)

Marka i model:

Fiat Panda

Waga w kg:

700.00

Budżet zlecenia [zł]:

900

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 801.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

1100 zł

oferta wycofana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

27-10-2017, 09:31

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-11-02 do 2017-11-03

Czas transportu (dni):

2

Sposób transportu:

laweta

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 1100 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Zapotrzebowanie transportu wozu pojawia się często, jeżeli zakupujemy nowy samochód lub ściągamy go od ostatniego posiadacza, np. z Wielkiej Brytanii. Decydujący koszt i zorganizowanie przewozu zależą od elementów takich jak: stan auta, jego waga i gabaryty oraz trasa.

Jak najlepiej i najoszczędniej przewieść samochód?

    Jednym z najczęstszych rozwiązań jest wystawienie nieodpłatnego ogłoszenia o transporcie samochodu na Clicktrans.pl, a już po kilku minutach uzyskamy propozycje od firm transportowych, które specjalizują się w transporcie pojazdów. Przed wyborem przewoźnika należy utwierdzić się, czy posiada wymaganą polisę, która zawiera ubezpieczenie w sytuacji uszkodzenia wozu.

Metody transportu auta

    Do transportu auta służą autotransportery – lawety czyli (pojazd z platformą załadunkową lub odsłoniętą przyczepą), lohra (większa laweta) lub zestaw (pojazd oraz naczepa). Zasadnicze znaczenie ma dokładne zamocowanie pojazdu – koła auta należy przypiąć 4 linami mocującymi tak, żeby samochód nie zmieniał miejsca w czasie transportu. Należy nie zapominać także, faktyczna waga przyczepy nie powinna przewyższać faktycznej masy auta ciągnącego.

Formalności

    Żeby niezależnie przewozić samochód osobowy potrzebne jest prawo jazdy kategorii B, w momencie jeśli waga całkowita nie jest większa niż 3,5 tony. W momencie jeżeli DMC przekracza 3,5 tony, wówczas konieczne jest prawo jazdy w kategorii B E. Gdy zamawiamy transport w firmie na terenie UE, najczęściej wymagany będzie CRM (list przewozowy) i dokument zlecenia, który upoważnia firmę do odbioru samochodu.

Adres i termin nadania

96170, Priesendorf, Niemcy

Od 27 paź 2017 do 30 paź 2017

Adres i termin dostawy

Kraków, Polska

Od 29 paź 2017 do 2 lis 2017