(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

Panel Fotowoltaiczny (Nr 6478797)

Panel Fotowoltaiczny
Długość x Szerokość x Wysokość Waga Sztuk:
Paczka
100 x 10 x 170 cm 15 kg 1
Łączna waga: 15 kg
Dystans 349 km
Faktura VAT: Niewymagana

Adres i termin nadania

Polska, Wielkopolskie, Samborsko

Od 24 sie 2020 do 28 sie 2020

Adres i termin dostawy

Polska, Dolnośląskie, Łagiewniki

Termin elastyczny


Transport paczek

Transport paczek

 

Cena transportu paczki uzależniona jest od jej gabarytów, ciężaru i od odległości, jaką ma do pokonania przesyłka. Żeby zlokalizować najbardziej atrakcyjną opcję transportu pakunku, opłaca się wystawić za darmo ofertę w serwisie Clicktrans.pl, a po paru sekundach otrzymamy oferty od przewoźników, którzy mogą zrealizować nasze zamówienie po kosztach. Oprócz tego przed samym przewozem warto zaznaczyć rodzaj transportowanego pakunku – czy potrzebuje on odpowiedniego pakowania, czy chcemy przewieźć rzeczy delikatne i tłukliwe. Te wskazówki są szczególnie ważne, jeżeli planujemy przesłać pakunek zawierający szklane przedmioty, ceramikę, sprzęt elektroniczny, instrumenty muzyczne, żywność czy inne przedmioty, których przewóz potrzebuje dodatkowej ostrożności. Zanim wyszukasz przewoźnika, utwierdź się, czy przewoźnik ma stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć paczkę?

Organizując przesyłkę do transportu należy pamiętać o ochronieniu jej przed zniszczeniem – wolną przestrzeń należy wypełnić fragmentami styropianu, gazet czy też kawałkami niepotrzebnego materiału. Zwłaszcza kruche pakunki zawierające szkło i porcelanę należałoby zabezpieczyć folią pęcherzykową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

 

Jak znaleźć surowce do owinięcia przesyłki?

 

Kartony i opakowania można kupić w sklepie budowlanym. Możemy także udać się do pobliskiego sklepu spożywczego lub marketu i poprosić o nie kogoś z obsługi. Zanim umieścimy przedmiot do kartonu, zobaczmy jego stan, zabierzmy wszystkie zbędne etykiety i teksty, które mogłyby zdezorientować przewoźnika. Użyjmy szeroką i solidną taśmę, żeby ochronić klapy pudła. Do powierzchni pudła przymocujmy białą kopertę, na której zanotujemy miejsce pobytu odbiorcy (czytelną czcionką).