(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Panel szklany zapakowany w styropian (wymiar 180******** kg (Nr 5908988)

Waga w kg (łączna):

30

Typ usługi:

Tylko transport

Budżet zlecenia [zł]:

150

Dystans: 302.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Mazowieckie, Warszawa

6 mar 2020

Adres i termin dostawy

Polska, Małopolskie, Kraków

10 mar 2020


Przeprowadzki

            Przeprowadzka jest pozornie trudnym i pracochłonnym procesem, ale kiedy poprawnie ją zaplanujemy, powinna przejść bez dużych kłopotów.

            Na początek należy zrobić selekcję posiadanych przedmiotów. Jeśli czegoś od wielu lat nie stosujemy lub jeżeli jest uszkodzone, lepiej to podarować komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż przewozić z lokalizacji do lokalizacji. Do wkładania wszystkich rzeczy przydadzą się wytrzymałe kartony, które warto zakupić lub zapytać o nie w najbliższym supermarkecie, który często wyrzuciłby je do kosza. Dodatkowo oprócz pudeł, można wziąć worki na śmieci. Miejmy na uwadze, aby równo porozkładać ciężar, na przykład rozdzielić segregatory na kilka pudeł, żeby bez wysiłku było je dźwigać. Podpisanie każdego pudła uprości przy wypakowywaniu mebli i aranżowaniu się w nowym miejscu. Większe meble warto rozkręcić, aby przeciwdziałać zniszczeniom, co uprości pracę przewoźnikowi. Jeśli mamy surowce osłaniające, np. jak folię bąbelkową, spróbujmy opakować bardziej delikatne rzeczy, a jeżeli nie mamy folii, wówczas możemy użyć pledy, pościel i obkleić standardową taśmę klejącą. Tymczasem nieduże rzeczy owińmy w papier czy ręczniki nim umiejscowimy w pudełku.

            Zamawiając przewóz należy powiedzieć firmie przeprowadzkowej o takich szczegółach, jak kondygnacja załadunku i wyładunku, obecność windy, ewentualne przeszkody w podjeździe pod lokal. Dodatkowo warto poinformować, jeśli pojawiają się szczególne wymogi dotyczące jakiś mebli.

            Najkorzystniejsze ceny przeprowadzek można otrzymać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, w której tysiące specjalistycznych firm transportowych oferuje swoje usługi w zakresie transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też wyładunku oraz chronienie waszego mienia.