(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

panele fotowoltaiczne 27szt (Nr 7105613)

Długość [m]:

1

Szerokość [m]:

1

Wysokość [m]:

1

Waga w kg (łączna):

540

Liczba sztuk:

27

Typ usługi:

Tylko transport

Budżet zlecenia [zł]:

300

Dystans: 432.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Lubelskie, Lublin

Od 4 sty 2021 do 10 sty 2021

Adres i termin dostawy

Polska, Śląskie, Cieszyn

Od 4 sty 2021 do 10 sty 2021


Transport sprzętu AGD

Sprzęt AGD, czyli produkty gospodarstwa domowego można wyróżnić 2 typy: artykuły elektryczne znaczących formatów takich jak pralki, piekarniki, okapy kuchenne i kuchenki gazowe oraz artykuły drobne – suszarki do włosów, lokówki, tostery, krajalnice, gofrownice, odkurzacze, roboty kuchenne czy miksery.

Warunki przewozu wyposażenia AGD

Jeżeli zlecasz transport urządzeń AGD w kompetentnej firmie przewozowej, nie musisz martwić się o należyte osłonięcie sprzętu. W sytuacji, kiedy planujesz przewieźć wyposażenie AGD samodzielnie, zachowaj szczególną ostrożność, aby uchronić się od uszkodzeń oraz zadrapań. Staraj się zachować oryginalne opakowanie po urządzeniu.

Lodówki wypada odłączyć od prądu co najmniej parę godzin przed przewozem. Wszelkie ruchome elementy takie jak półki, powinno się wyciągnąć oraz zapakować osobno. W przypadku transportu pralki wypada zadbać o ochronę bębna. Drzwi pralek, mikrofal oraz pozostałych otwieranych sprzętów AGD wypada pozamykać i zalepić. Szykując kuchenkę gazową do transportu, należy pamiętać o odłączeniu jej od łącza gazowego. Do pakowania sprzętu AGD stosuje się folię stretch, sznurki oraz pudełka – a rogi pralki zabezpieczamy styropianem. Urządzenia pokaźne takie jak lodówki czy zamrażarki przewozimy w pozycji pionowej.

Centa przewozu AGD

Koszt transportu AGD zależy szczególnie od wymiarów, ciężaru oraz uszkodzenia produktu AGD. Innym elementem rzutującym na cenę będzie odległość od miejsca załadunku do momentu wyładunku. Na przykład, za transport zamrażarki na trasie Strzegocic – Świnoujście kosztuje 175 PLN. Za transport kuchni gazowej na trasie Wrocław – Łeba wydamy zaledwie 100 PLN. Cena transportu lodówki na trasie Kielce – Kraków wynosi 169 złotych.