(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Paczki Dodano: 2016-11-29 18:55

Paquete

(Nr 1472522)
Paquete

Długość [m]:

50

Szerokość [m]:

40

Wysokość [m]:

30

Waga w kg:

20.00

Ilość sztuk:

01

Dystans: 47.10 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

100 €

oferta wycofana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

30-11-2016, 11:02

Załadunek możliwy w terminach:

od 2016-12-01 do 2016-12-08

Czas transportu (dni):

3

Sposób transportu:

samochód osobowy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 100 €

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport paczek

    Cena przewozu paczki uzależniona jest od jej gabarytów, ciężaru i od odległości, jaką ma do pokonania przesyłka. Żeby zlokalizować najbardziej korzystną usługę transportu paczki, dobrą praktyką jest wystawić za darmo ogłoszenie w serwisie Clicktrans.pl, a w kilka chwil dostaniemy oferty od firm transportowych, które mogą wykonać nasze zamówienie po kosztach. Jeszcze przed samym transportem warto zaznaczyć rodzaj przewożonego przedmiotu – czy wymaga on prawidłowego zawijania, czy chcemy przewieźć rzeczy kruche i łamliwe. Takie informacjewyjątkowo ważne, gdy chcemy przetransportować przesyłkę zawierającą szkło, naczynia ceramiczne, sprzęt elektroniczny, instrumenty, pożywienie czy inne rzeczy, których przewóz wymaga dodatkowej ostrożności. Zanim wyłonisz przewoźnika, utwierdź się, czy przewoźnik ma stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć pakunek?

    Przygotowując przesyłkę do wysyłki warto nie zapominać o osłonięciu jej przed zniszczeniempustą przestrzeń warto wypełnić fragmentami styropianu, papieru czy też kawałkami niepotrzebnego materiału. W szczególności delikatne paczki typu szkło i porcelana powinniśmy zabezpieczyć folią strech, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

Jak znaleźć materiały do zapakowania przesyłki?

    Tekturę i opakowania można kupić w markecie budowlanym. Możemy również przejść się do niedalekiego sklepu spożywczego lub marketu i zapytać o nie kogoś z pracowników. Zanim umieścimy przedmiot do kartonu, zobaczmy jego stan, usuńmy wszelkie nieprzydatne etykiety i objaśnienia, które mogłyby zmylić przewoźnika. Zastosujmy szeroką i wytrzymałą taśmę, żeby ochronić klapy pudła. Na zewnątrz pudła umieśćmy białą kartkę, na której spiszemy dane adresowe odbiorcy (drukowanymi literami).

Adres i termin nadania

España, Madrid, 28030

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

España, Ámsterdam

Termin elastyczny