Paquete (Nr 6149691)

Paquete
Długość x Szerokość x Wysokość Waga Sztuk:
Paczka
80 x 50 x 50 cm 50 kg 1
Łączna waga: 50 kg
Dystans: 461 km
Faktura VAT: Niewymagana

Adres i termin nadania

Hiszpania, Andalucía, Roquetas De Mar

Od 1 cze 2020 do 15 lip 2020

Adres i termin dostawy

Hiszpania, Comunitat Valenciana, Walencja

Termin elastyczny


Transport paczek

Przewóz paczek

 

Cena transportu paczki uzależniona jest od jej kształtów, wagi i od odległości, jaką ma do pokonania przesyłka. Żeby znaleźć najbardziej atrakcyjną usługę przewozu pakunku, dobrą praktyką jest wystawić za darmo ogłoszenie w portalu giełda transportowa Clicktrans.pl, a w kilka chwil otrzymamy oferty od przedsiębiorstw transportowych, które mogą wykonać nasze zlecenie „po drodze”. Dodatkowo przed samym transportem dobrze jest podać typ przewożonego przedmiotu – czy wymaga on prawidłowego zawijania, czy chcemy przetransportować rzeczy kruche i łamliwe. Takie wskazówki są bardzo ważne, jeśli chcemy przesłać pakunek zawierający szklane przedmioty, naczynia ceramiczne, sprzęt elektroniczny, instrumenty, pożywienie czy inne przedmioty, których przewóz potrzebuje dodatkowej czujności. Nim wyszukasz firmę transportową, przekonaj się, czy przewoźnik dysponuje stosownym ubezpieczeniem.

Jak zabezpieczyć paczkę?

Organizując przesyłkę do transportu trzeba nie zapominać o osłonięciu jej przed uszkodzeniami – pustą przestrzeń można napakować fragmentami styropianu, papieru lub kawałkami niepotrzebnego materiału. W szczególności kruche paczki zawierające szkło i porcelanę powinniśmy zabezpieczyć folią pęcherzykową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

 

Gdzie szukać materiały do owinięcia paczki?

 

Tekturę i pudełka możemy zakupić w sklepie budowlanym. Możemy także przejść się do pobliskiego sklepu spożywczego lub supermarketu i zapytać o nie kogoś z obsługi. Zanim zapakujemy rzecz do kartonu, oszacujmy jego stan, zabierzmy wszelkie zbędne naklejki i napisy, które mogą zwieść firmę transportową. Zastosujmy szeroką i solidną taśmę, żeby ochronić wierzch pudła. Do powierzchni pudła umieśćmy widoczną kopertę, na której zanotujemy dane adresowe odbiorcy (czytelną czcionką).