Paquete (Nr 6440523)

Paquete
Długość x Szerokość x Wysokość Waga Sztuk:
Paczka
80 x 35 x 45 cm 20 kg 1
Łączna waga: 20 kg
Dystans: 0 km
Faktura VAT: Niewymagana

Adres i termin nadania

Meksyk, San Luis Potosí, San Luis Potosí

Od 20 sie 2020 do 23 wrz 2020

Adres i termin dostawy

Irlandia, County Dublin, County Dublin

Termin elastyczny


Transport paczek

Transport paczek

 

Cena przewozu przesyłki uzależniona jest od jej formatów, wagi oraz od odległości, jaką ma do pokonania przesyłka. Żeby zlokalizować najbardziej ciekawą opcję przewozu paczki, warto wystawić za darmo ofertę w serwisie Clicktrans.pl, a już po chwili otrzymamy oferty od przewoźników, którzy mogą zrealizować nasze zamówienie po kosztach. Jeszcze przed samym przewozem można określić rodzaj transportowanego pakunku – czy wymaga on odpowiedniego pakowania, czy planujemy przetransportować przedmioty kruche i łamliwe. Te wskazówki są bardzo istotne, jeśli planujemy przesłać paczkę zawierającą szklane przedmioty, ceramikę, sprzęt elektroniczny, instrumenty muzyczne, żywność czy inne rzeczy, których przewóz potrzebuje specjalnej czujności. Przed tym zdecydujesz się na przewoźnika, upewnij się, czy przewoźnik ma stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć paczkę?

Organizując paczkę do transportu warto nie zapominać o osłonięciu jej przed uszkodzeniami – wolną przestrzeń należy napakować kawałkami styropianu, gazet czy też kawałkami niepotrzebnego materiału. Zwłaszcza kruche paczki typu szkło i porcelana powinniśmy zabezpieczyć folią pęcherzykową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

 

Jak znaleźć tworzywa do owinięcia pakunku?

 

Tekturę i pudełka można kupić w markecie budowlanym. Możemy także przejść się do najbliższego sklepu lokalnego lub supermarketu i zapytać o nie kogoś z pracowników. Zanim włożymy rzecz do pudła, zobaczmy jego stan, usuńmy wszystkie nieprzydatne etykiety i napisy, które mogłyby zwieść firmę transportową. Wykorzystajmy szeroką i wytrzymałą taśmę, żeby ochronić wierzch pudła. Na wierzch kartonu przymocujmy widoczną kartkę, na której zapiszemy dane adresowe odbiorcy (drukowanymi literami).