(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

Paquete (Nr 6465276)

Paquete
Długość x Szerokość x Wysokość Waga Sztuk:
Paczka
80 x 60 x 20 cm 25 kg 1
Łączna waga: 25 kg
Dystans: 785 km
Faktura VAT: Niewymagana

Adres i termin nadania

Portugalia, Lizbona, Lizbona

Od 20 sie 2020 do 15 wrz 2020

Adres i termin dostawy

Hiszpania, Asturias, Oviedo

Od 24 sie 2020 do 15 wrz 2020


Transport paczek

Transport paczek

 

Cena przewozu paczki zależy od jej wymiarów, ciężaru i od trasy paczki. Aby znaleźć najbardziej atrakcyjną opcję transportu przesyłki, dobrą praktyką jest wystawić darmowe ofertę w serwisie Clicktrans.pl, a za moment dostaniemy oferty od firm transportowych, które mogą zrealizować nasze zlecenie po kosztach. Ponadto przed samym transportem dobrze jest określić typ przewożonego przedmiotu – czy wymaga on prawidłowego pakowania, czy chcemy przetransportować rzeczy kruche i łamliwe. Takie wskazówki są bardzo istotne, jeżeli planujemy przetransportować przesyłkę zawierającą szklane przedmioty, ceramikę, sprzęt elektroniczny, instrumenty, żywność czy inne rzeczy, których przewóz potrzebuje dodatkowej ostrożności. Zanim wyłonisz przedsiębiorstwo transportowe, przekonaj się, czy przewoźnik posiada stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć paczkę?

Organizując paczkę do wysyłki należy pamiętać o osłonięciu jej przed zniszczeniem – pustą przestrzeń warto napakować kawałkami styropianu, papieru lub materiałem. W szczególności kruche przesyłki zawierające szkło i porcelanę należałoby zabezpieczyć folią strech, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

 

Gdzie znaleźć surowce do zapakowania pakunku?

 

Tekturę i opakowania można kupić w markecie budowlanym. Możemy także przejść się do pobliskiego sklepu spożywczego lub marketu i poprosić o nie kogoś z pracowników. Przed tym nim włożymy przedmiot do pudła, sprawdźmy jego stan, zabierzmy wszelkie nieprzydatne naklejki i napisy, które mogłyby zwieść przewoźnika. Użyjmy szeroką i wytrzymałą taśmę, aby zabezpieczyć klapy kartonu. Na wierzch pudła przyklejmy białą kartkę, na której zanotujemy miejsce pobytu odbiorcy (drukowanymi literami).