Paquete (Nr 6484377)

Paquete
Długość x Szerokość x Wysokość Waga Sztuk:
Paczka
20 x 20 x 20 cm 5 kg 1
Łączna waga: 5 kg
Dystans: 0 km
Faktura VAT: Wymagana

Adres i termin nadania

Kolumbia, Distrito Capital De Bogotá, Bogota

Od 19 wrz 2020 do 26 wrz 2020

Adres i termin dostawy

Hiszpania, Andaluzja, Huelva

Od 28 wrz 2020 do 29 wrz 2020


Transport paczek

Przewóz paczek

 

Cena transportu przesyłki uzależniona jest od jej formatów, ciężaru i od odległości, jaką ma do pokonania przesyłka. Aby zlokalizować najbardziej atrakcyjną opcję przewozu pakunku, dobrą praktyką jest wystawić darmowe ofertę w serwisie giełda transportowa Clicktrans.pl, a w kilka chwil uzyskamy oferty od przedsiębiorstw transportowych, które mogą wykonać nasze zamówienie po kosztach. Oprócz tego przed samym przewozem warto zaznaczyć typ przewożonego przedmiotu – czy wymaga on prawidłowego pakowania, czy planujemy przetransportować przedmioty kruche i tłukliwe. Takie informacje są wyjątkowo ważne, kiedy chcemy przetransportować przesyłkę zawierającą szkło, naczynia ceramiczne, urządzenia elektroniczne, instrumenty, żywność czy inne rzeczy, których transport wymaga dodatkowej czujności. Przed tym zdecydujesz się na przewoźnika, przekonaj się, czy przewoźnik dysponuje stosownym ubezpieczeniem.

Jak zabezpieczyć pakunek?

Przygotowując paczkę do przewozu trzeba nie zapominać o zabezpieczeniu jej przed uszkodzeniami – wolną przestrzeń warto wypełnić fragmentami styropianu, papieru lub gąbką. Nadzwyczaj kruche paczki typu szkło i porcelana powinniśmy zabezpieczyć folią pęcherzykową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

 

Jak szukać tworzywa do owinięcia pakunku?

 

Tekturę i pudełka można kupić w sklepie budowlanym. Możemy także przejść się do najbliższego sklepu spożywczego lub marketu i poprosić o nie kogoś z obsługi. Zanim zapakujemy przedmiot do kartonu, zobaczmy jego stan, zabierzmy wszystkie niepotrzebne etykiety i napisy, które mogą zwieść przewoźnika. Zastosujmy szeroką i solidną taśmę, żeby ochronić wierzch kartonu. Na wierzch kartonu przyklejmy białą kopertę, na której zapiszemy dane adresowe odbiorcy (czytelną czcionką).