Paquete (Nr 6489663)

Długość x Szerokość x Wysokość Waga Sztuk:
Paczka
45 x 27 x 48 cm 4 kg 1
Łączna waga: 4 kg
Dystans: 2128 km
Faktura VAT: Niewymagana

Adres i termin nadania

Wielka Brytania, Leicestershire, Melton Mowbray

Od 1 wrz 2020 do 30 wrz 2020

Adres i termin dostawy

Hiszpania, Comunitat Valenciana, Jávea/xàbia

Od 1 wrz 2020 do 30 wrz 2020


Transport paczek

Transport paczek

 

Cena przewozu pakunku uzależniona jest od jej formatów, ciężaru i od odcinka jaki ma przebyć paczka. Aby zlokalizować najbardziej ciekawą usługę transportu paczki, opłaca się wystawić darmowe ofertę w portalu giełda transportowa Clicktrans.pl, a w kilka chwil otrzymamy oferty od firm transportowych, które mogą wykonać nasze zlecenie „po drodze”. Oprócz tego przed samym transportem dobrze jest zaznaczyć rodzaj transportowanego przedmiotu – czy potrzebuje on prawidłowego zawijania, czy chcemy przewieźć przedmioty kruche i tłukliwe. Takie wskazówki są wyjątkowo istotne, kiedy chcemy przetransportować pakunek zawierający szkło, ceramikę, urządzenia elektroniczne, instrumenty, jedzenie czy inne rzeczy, których transport potrzebuje specjalnej ostrożności. Zanim zdecydujesz się na przewoźnika, przekonaj się, czy firma ma stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć pakunek?

Organizując przesyłkę do przewozu należy pamiętać o zabezpieczeniu jej przed zniszczeniem – wolną przestrzeń należy wypchać fragmentami styropianu, gazet czy też gąbką. W szczególności delikatne przesyłki zawierające szkło i porcelanę należałoby zabezpieczyć folią pęcherzykową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

 

Jak szukać materiały do owinięcia przesyłki?

 

Tekturę i opakowania możemy zakupić w markecie budowlanym. Możemy także przejść się do pobliskiego sklepu lokalnego lub marketu i zapytać o nie kogoś z personelu. Zanim umieścimy rzecz do opakowania, oceńmy jego stan, zlikwidujmy wszystkie nieprzydatne naklejki i napisy, które mogłyby zmylić przewoźnika. Wykorzystajmy szeroką i wytrzymałą taśmę, żeby zabezpieczyć wierzch pudła. Do powierzchni pudła umieśćmy widoczną kartkę, na której spiszemy dane adresowe odbiorcy (czytelną czcionką).