Paquete (Nr 6522970)

Paquete
Długość x Szerokość x Wysokość Waga Sztuk:
Paczka
55 x 20 x 40 cm 25 kg 1
Łączna waga: 25 kg
Dystans: 552 km
Faktura VAT: Niewymagana

Adres i termin nadania

Hiszpania, Andaluzja, Malaga

Od 1 paź 2020 do 31 paź 2020

Adres i termin dostawy

Hiszpania, Madryt, Madryt

Termin elastyczny


Transport paczek

Przewóz paczek

 

Cena przewozu pakunku uzależniona jest od jej wymiarów, wagi i od odcinka jaki ma przebyć paczka. Aby znaleźć najbardziej atrakcyjną opcję przewozu pakunku, warto wystawić za darmo ofertę w serwisie Clicktrans.pl, a w kilka chwil otrzymamy oferty od firm transportowych, które mogą wykonać nasze zlecenie „po drodze”. Oprócz tego przed samym przewozem można określić rodzaj transportowanego pakunku – czy wymaga on prawidłowego zawijania, czy chcemy przetransportować rzeczy delikatne i tłukliwe. Takie informacje są szczególnie istotne, gdy planujemy przetransportować paczkę zawierającą szklane przedmioty, ceramikę, sprzęt elektroniczny, instrumenty, jedzenie czy inne przedmioty, których przewóz potrzebuje dodatkowej ostrożności. Zanim wybierzesz przedsiębiorstwo transportowe, przekonaj się, czy przedsiębiorstwo dysponuje stosownym ubezpieczeniem.

Jak zabezpieczyć przesyłkę?

Organizując przesyłkę do wysyłki trzeba nie zapominać o osłonięciu jej przed zniszczeniem – pustą przestrzeń można naładować kawałkami trocin, gazet czy też gąbką. W szczególności delikatne paczki zawierające szkło i porcelanę należałoby zabezpieczyć folią strech, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

 

Gdzie szukać surowce do owinięcia przesyłki?

 

Kartony i pudełka można kupić w markecie budowlanym. Możemy również udać się do niedalekiego sklepu spożywczego lub marketu i poprosić o nie kogoś z personelu. Zanim włożymy rzecz do opakowania, sprawdźmy jego stan, zabierzmy wszystkie niepotrzebne naklejki i napisy, które mogłyby zwieść przewoźnika. Zastosujmy szeroką i wytrzymałą taśmę, aby ochronić wierzch kartonu. Na wierzch pudła umieśćmy widoczną kartkę, na której spiszemy dane adresowe odbiorcy (drukowanymi literami).