Paquete (Nr 6598226)

Paquete
Długość x Szerokość x Wysokość Waga Sztuk:
Paczka
150 x 35 x 90 cm 20 kg 1
Łączna waga: 20 kg
Dystans 1902 km
Faktura VAT: Niewymagana

Adres i termin nadania

Hiszpania, Walencja, Walencja

Od 1 gru 2020 do 15 sty 2021

Adres i termin dostawy

Holandia, Holandia Północna, Amsterdam

Od 2 gru 2020 do 20 sty 2021


Transport paczek

Transport paczek

 

Cena transportu przesyłki uzależniona jest od jej gabarytów, wagi oraz od trasy paczki. Żeby wyszukać najbardziej korzystną usługę transportu paczki, należy wystawić za darmo ogłoszenie w serwisie Clicktrans.pl, a za moment uzyskamy oferty od przedsiębiorstw transportowych, które mogą wykonać nasze zlecenie po kosztach. Jeszcze przed samym transportem można określić typ przewożonego przedmiotu – czy potrzebuje on odpowiedniego pakowania, czy chcemy przetransportować przedmioty kruche i łamliwe. Takie informacje są szczególnie istotne, kiedy chcemy przewieźć pakunek zawierający szkło, naczynia ceramiczne, urządzenia elektroniczne, instrumenty muzyczne, żywność czy inne rzeczy, których transport potrzebuje dodatkowej czujności. Nim wyłonisz firmę transportową, przekonaj się, czy przedsiębiorstwo ma stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć paczkę?

Przygotowując przesyłkę do przewozu trzeba pamiętać o zabezpieczeniu jej przed zniszczeniem – pustą przestrzeń należy naładować kawałkami styropianu, papieru lub materiałem. W szczególności delikatne pakunki typu szkło i porcelana należałoby zabezpieczyć folią strech, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

 

Gdzie szukać tworzywa do zapakowania przesyłki?

 

Tekturę i pudełka można kupić w sklepie budowlanym. Możemy także udać się do najbliższego sklepu lokalnego lub marketu i zapytać o nie kogoś z personelu. Zanim włożymy rzecz do kartonu, oceńmy jego stan, zlikwidujmy wszelkie zbyteczne naklejki i teksty, które mogłyby zwieść przewoźnika. Zastosujmy szeroką i wytrzymałą taśmę, żeby zabezpieczyć pokrywy kartonu. Na wierzch kartonu przymocujmy białą kopertę, na której zapiszemy adres odbiorcy (czytelną czcionką).