Paquete (Nr 6652786)

Paquete
Długość x Szerokość x Wysokość Waga Sztuk:
Paczka
50 x 25 x 20 cm 2 kg 1
Łączna waga: 2 kg
Dystans 0 km
Faktura VAT: Wymagana

Adres i termin nadania

Hiszpania, Catalonia, Granollers

Od 14 sty 2021 do 21 sty 2021

Adres i termin dostawy

Kuba, Matanzas, Matanzas

Od 14 sty 2021 do 21 sty 2021


Transport paczek

Przewóz paczek

 

Cena transportu paczki uzależniona jest od jej wymiarów, ciężaru oraz od trasy paczki. Żeby znaleźć najbardziej ciekawą usługę przewozu pakunku, należy opublikować za darmo zlecenie w serwisie Clicktrans.pl, a w kilka chwil otrzymamy oferty od firm transportowych, które mogą wykonać nasze zamówienie po kosztach. Ponadto przed samym przewozem dobrze jest podać typ przewożonego przedmiotu – czy potrzebuje on odpowiedniego zawijania, czy chcemy przewieźć rzeczy kruche i łamliwe. Te informacje są wyjątkowo ważne, gdy chcemy przesłać pakunek zawierający szkło, ceramikę, sprzęt elektroniczny, instrumenty, żywność czy inne rzeczy, których transport wymaga specjalnej ostrożności. Przed tym wyłonisz przewoźnika, upewnij się, czy przewoźnik ma stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć pakunek?

Przygotowując przesyłkę do przewozu należy pamiętać o osłonięciu jej przed uszkodzeniami – wolną przestrzeń można napakować kawałkami styropianu, papieru lub materiałem. Bardzo kruche paczki typu szkło i porcelana należałoby zabezpieczyć folią pęcherzykową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

 

Jak znaleźć tworzywa do zapakowania przesyłki?

 

Kartony i opakowania możemy zakupić w markecie budowlanym. Możemy również udać się do niedalekiego sklepu spożywczego lub supermarketu i zapytać o nie kogoś z personelu. Zanim umieścimy rzecz do kartonu, sprawdźmy jego stan, zlikwidujmy wszelkie niepotrzebne etykiety i teksty, które mogą zmylić firmę transportową. Użyjmy szeroką i mocną taśmę, żeby zabezpieczyć wierzch kartonu. Na wierzch kartonu umieśćmy widoczną kartkę, na której zanotujemy adres odbiorcy (czytelną czcionką).