Paquete (Nr 6661626)

Paquete
Długość x Szerokość x Wysokość Waga Sztuk:
Paczka
35 x 40 x 31 cm 5 kg 1
Łączna waga: 5 kg
Dystans 0 km
Faktura VAT: Niewymagana

Adres i termin nadania

Hiszpania, Kastylia I León, Riaza

Od 7 paź 2020 do 13 paź 2020

Adres i termin dostawy

Dominikana, Puerto Plata, Puerto Plata

Od 9 lis 2020 do 22 lis 2020


Transport paczek

Przewóz paczek

 

Cena transportu przesyłki zależy od jej wymiarów, wagi i od odległości, jaką ma do pokonania przesyłka. Żeby znaleźć najbardziej ciekawą opcję przewozu pakunku, należy opublikować za darmo ofertę w portalu Clicktrans.pl, a za moment otrzymamy oferty od firm transportowych, które mogą wykonać nasze zamówienie po kosztach. Ponadto przed samym transportem dobrze jest zaznaczyć rodzaj przewożonego pakunku – czy wymaga on prawidłowego pakowania, czy chcemy przetransportować przedmioty delikatne i łamliwe. Te wskazówki są bardzo ważne, jeżeli chcemy przetransportować pakunek zawierający szkło, ceramikę, sprzęt elektroniczny, instrumenty muzyczne, pożywienie czy inne rzeczy, których transport potrzebuje dodatkowej ostrożności. Przed tym wyszukasz przewoźnika, przekonaj się, czy firma dysponuje stosownym ubezpieczeniem.

Jak zabezpieczyć paczkę?

Przygotowując paczkę do transportu opłaca się nie zapominać o osłonięciu jej przed uszkodzeniami – wolną przestrzeń można napakować kawałkami trocin, gazet lub kawałkami niepotrzebnego materiału. Bardzo delikatne przesyłki typu szkło i porcelana powinniśmy zabezpieczyć folią strech, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

 

Jak znaleźć surowce do zapakowania paczki?

 

Kartony i opakowania można kupić w markecie budowlanym. Możemy także udać się do niedalekiego sklepu spożywczego lub marketu i zapytać o nie kogoś z obsługi. Zanim umieścimy przedmiot do pudła, sprawdźmy jego stan, usuńmy wszystkie zbyteczne naklejki i teksty, które mogą zmylić firmę transportową. Zastosujmy szeroką i solidną taśmę, aby ochronić pokrywy kartonu. Do powierzchni pudła umieśćmy widoczną kartkę, na której spiszemy miejsce pobytu odbiorcy (czytelną czcionką).