Paquete (Nr 6740772)

Paquete
Długość x Szerokość x Wysokość Waga Sztuk:
Paczka
42 x 56 x 55 cm 30 kg 1
Łączna waga: 30 kg
Dystans 2580 km
Faktura VAT: Niewymagana

Adres i termin nadania

Hiszpania, Kastylia-La Mancha, Villacañas

Od 26 paź 2020 do 30 paź 2020

Adres i termin dostawy

Wielka Brytania, Irlandia Północna, Belfast

Od 1 lis 2020 do 30 lis 2020


Transport paczek

Transport paczek

 

Cena transportu paczki zależy od jej kształtów, ciężaru i od odległości, jaką ma do pokonania przesyłka. Żeby zlokalizować najbardziej atrakcyjną opcję przewozu paczki, opłaca się opublikować za darmo ofertę w portalu giełda transportowa Clicktrans.pl, a już po chwili dostaniemy oferty od przedsiębiorstw transportowych, które mogą zrealizować nasze zlecenie po kosztach. Dodatkowo przed samym przewozem dobrze jest zaznaczyć rodzaj przewożonego przedmiotu – czy potrzebuje on prawidłowego pakowania, czy chcemy przewieźć przedmioty kruche i tłukliwe. Te wskazówki są wyjątkowo istotne, jeżeli planujemy przesłać paczkę zawierającą szklane przedmioty, naczynia ceramiczne, urządzenia elektroniczne, instrumenty, pożywienie czy inne przedmioty, których transport potrzebuje specjalnej czujności. Zanim zdecydujesz się na przewoźnika, przekonaj się, czy firma ma stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć pakunek?

Organizując przesyłkę do wysyłki opłaca się nie zapominać o zabezpieczeniu jej przed uszkodzeniami – pustą przestrzeń należy wypchać fragmentami styropianu, papieru czy też gąbką. Szczególnie delikatne paczki zawierające szkło i porcelanę należałoby zabezpieczyć folią pęcherzykową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

 

Jak znaleźć materiały do zapakowania pakunku?

 

Tekturę i opakowania można kupić w sklepie budowlanym. Możemy również przejść się do niedalekiego sklepu lokalnego lub supermarketu i zapytać o nie kogoś z obsługi. Zanim włożymy przedmiot do pudła, oszacujmy jego stan, zlikwidujmy wszystkie nieprzydatne etykiety i napisy, które mogłyby zwieść firmę transportową. Wykorzystajmy szeroką i wytrzymałą taśmę, żeby zabezpieczyć pokrywy kartonu. Na wierzch kartonu umieśćmy widoczną kartkę, na której zanotujemy miejsce pobytu odbiorcy (drukowanymi literami).