(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

Paquete (Nr 7554195)

Paquete
Długość x Szerokość x Wysokość
Waga
Sztuk
Paczka
18 x 20 x 20 cm
15 kg
1
Łączna waga:
15 kg
Dystans
1737 km
Faktura VAT:
Niewymagana

Adres i termin nadania

Hiszpania, Comunidad De Madrid, Alcala De Henares

Od 1 maj 2021 do 30 cze 2021

Adres i termin dostawy

Wielka Brytania, Anglia, Londyn

Termin elastyczny


Transport paczek

Przewóz paczek

 

Cena przewozu przesyłki uzależniona jest od jej kształtów, wagi i od odcinka jaki ma przebyć paczka. Żeby znaleźć najbardziej ciekawą opcję przewozu przesyłki, należy opublikować bezpłatne ogłoszenie w serwisie giełda transportowa Clicktrans.pl, a za moment otrzymamy oferty od firm transportowych, które mogą wykonać nasze zamówienie „po drodze”. Jeszcze przed samym transportem można podać typ transportowanego przedmiotu – czy wymaga on odpowiedniego zawijania, czy chcemy przewieźć przedmioty delikatne i tłukliwe. Te wskazówki są wyjątkowo ważne, kiedy planujemy przetransportować przesyłkę zawierającą szkło, ceramikę, sprzęt elektroniczny, instrumenty, jedzenie czy inne rzeczy, których przewóz wymaga specjalnej ostrożności. Przed tym wyszukasz przewoźnika, przekonaj się, czy firma dysponuje stosownym ubezpieczeniem.

Jak zabezpieczyć paczkę?

Organizując przesyłkę do transportu opłaca się nie zapominać o ochronieniu jej przed uszkodzeniami – wolną przestrzeń warto naładować kawałkami styropianu, papieru czy też gąbką. W szczególności delikatne paczki zawierające szkło i porcelanę należałoby zabezpieczyć folią bąbelkową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

 

Gdzie szukać tworzywa do owinięcia pakunku?

 

Tekturę i pudełka możemy zakupić w sklepie budowlanym. Możemy także udać się do pobliskiego sklepu lokalnego lub marketu i zapytać o nie kogoś z pracowników. Zanim umieścimy przedmiot do opakowania, zobaczmy jego stan, zlikwidujmy wszelkie niepotrzebne naklejki i napisy, które mogłyby zdezorientować firmę transportową. Wykorzystajmy szeroką i mocną taśmę, aby ochronić klapy kartonu. Do powierzchni pudła przymocujmy widoczną kopertę, na której spiszemy miejsce pobytu odbiorcy (czytelną czcionką).