(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

Paquete (Nr 7596818)

Paquete
Długość x Szerokość x Wysokość
Waga
Sztuk
Paczka
30 x 30 x 30 cm
10 kg
1
Łączna waga:
10 kg
Dystans
0 km
Faktura VAT:
Niewymagana

Adres i termin nadania

Indonezja, Daerah Khusus Ibukota Jakarta, Dżakarta

Od 30 mar 2021 do 30 kwi 2021

Adres i termin dostawy

Kolumbia, Bogota, Bogota

Termin elastyczny


Transport paczek

Transport paczek

 

Cena przewozu paczki zależy od jej rozmiarów, ciężaru i od odcinka jaki ma przebyć paczka. Żeby znaleźć najbardziej ciekawą opcję transportu paczki, opłaca się opublikować bezpłatne ogłoszenie w portalu Clicktrans.pl, a po paru sekundach dostaniemy oferty od przewoźników, którzy mogą zrealizować nasze zlecenie „po drodze”. Jeszcze przed samym transportem warto zaznaczyć typ transportowanego pakunku – czy potrzebuje on prawidłowego pakowania, czy planujemy przetransportować rzeczy kruche i tłukliwe. Te informacje są wyjątkowo istotne, gdy planujemy przewieźć przesyłkę zawierającą szklane przedmioty, naczynia ceramiczne, urządzenia elektroniczne, instrumenty muzyczne, jedzenie czy inne przedmioty, których przewóz potrzebuje dodatkowej czujności. Zanim zdecydujesz się na przewoźnika, utwierdź się, czy przedsiębiorstwo posiada stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć pakunek?

Przygotowując przesyłkę do transportu opłaca się nie zapominać o zabezpieczeniu jej przed zniszczeniem – wolną przestrzeń należy naładować kawałkami trocin, papieru czy też materiałem. Zwłaszcza delikatne pakunki zawierające szkło i porcelanę należałoby zabezpieczyć folią bąbelkową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

 

Jak szukać tworzywa do zapakowania paczki?

 

Tekturę i pudełka można kupić w sklepie budowlanym. Możemy także udać się do najbliższego sklepu lokalnego lub supermarketu i poprosić o nie kogoś z pracowników. Przed tym nim umieścimy rzecz do kartonu, oceńmy jego stan, usuńmy wszystkie zbyteczne naklejki i objaśnienia, które mogłyby zdezorientować przewoźnika. Wykorzystajmy szeroką i wytrzymałą taśmę, żeby zabezpieczyć klapy pudła. Na zewnątrz kartonu przyklejmy widoczną kopertę, na której zanotujemy miejsce pobytu odbiorcy (czytelną czcionką).