(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

Paquete (Nr 7605823)

Paquete
Długość x Szerokość x Wysokość
Waga
Sztuk
Paczka
10 x 8 x 12 cm
50 kg
1
Łączna waga:
50 kg
Dystans
0 km
Faktura VAT:
Niewymagana

Adres i termin nadania

Gwatemala, Gwatemala, Gwatemala

Od 6 kwi 2021 do 16 kwi 2021

Adres i termin dostawy

Hiszpania, Kraj Basków, Bilbao

Od 22 kwi 2021 do 30 kwi 2021


Transport paczek

Transport paczek

 

Cena transportu pakunku uzależniona jest od jej wymiarów, ciężaru i od trasy paczki. Żeby zlokalizować najbardziej ciekawą usługę transportu pakunku, należy wystawić bezpłatne zlecenie w serwisie giełda transportowa Clicktrans.pl, a w kilka chwil dostaniemy oferty od firm transportowych, które mogą zrealizować nasze zlecenie „po drodze”. Jeszcze przed samym transportem dobrze jest zaznaczyć typ przewożonego przedmiotu – czy potrzebuje on odpowiedniego pakowania, czy chcemy przewieźć przedmioty delikatne i łamliwe. Te informacje są szczególnie istotne, gdy chcemy przesłać pakunek zawierający szklane przedmioty, naczynia ceramiczne, urządzenia elektroniczne, instrumenty, pożywienie czy inne rzeczy, których transport potrzebuje dodatkowej czujności. Przed tym zdecydujesz się na przewoźnika, przekonaj się, czy przewoźnik dysponuje stosownym ubezpieczeniem.

Jak zabezpieczyć pakunek?

Przygotowując paczkę do transportu trzeba nie zapominać o ochronieniu jej przed uszkodzeniami – wolną przestrzeń można napakować fragmentami styropianu, papieru lub gąbką. Bardzo delikatne paczki typu szkło i porcelana należałoby zabezpieczyć folią strech, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

 

Jak znaleźć materiały do zapakowania pakunku?

 

Tekturę i pudełka możemy zakupić w sklepie budowlanym. Możemy również przejść się do najbliższego sklepu lokalnego lub marketu i zapytać o nie kogoś z pracowników. Przed tym nim zapakujemy przedmiot do kartonu, zobaczmy jego stan, zlikwidujmy wszelkie niepotrzebne etykiety i napisy, które mogą zmylić firmę transportową. Wykorzystajmy szeroką i solidną taśmę, żeby zabezpieczyć pokrywy pudła. Na zewnątrz kartonu umieśćmy widoczną kopertę, na której zapiszemy dane adresowe odbiorcy (czytelną czcionką).