Paquete (Nr 7617946)

Paquete
Długość x Szerokość x Wysokość
Waga
Sztuk
Paczka
60 x 40 x 60 cm
35 kg
1
Łączna waga:
35 kg
Dystans
0 km
Faktura VAT:
Niewymagana

Adres i termin nadania

Hiszpania, Comunidad De Madrid, Pinto

Od 1 wrz 2021 do 5 wrz 2021

Adres i termin dostawy

Ekwador, Pichincha, Quito

Od 6 wrz 2021 do 12 wrz 2021


Transport paczek

Przewóz paczek

 

Cena przewozu pakunku uzależniona jest od jej wymiarów, wagi oraz od odcinka jaki ma przebyć paczka. Żeby znaleźć najbardziej atrakcyjną usługę transportu przesyłki, dobrą praktyką jest opublikować za darmo zlecenie w portalu Clicktrans.pl, a już po chwili uzyskamy oferty od przedsiębiorstw transportowych, które mogą wykonać nasze zamówienie po kosztach. Jeszcze przed samym transportem warto zaznaczyć typ przewożonego pakunku – czy wymaga on odpowiedniego pakowania, czy planujemy przetransportować przedmioty kruche i tłukliwe. Takie wskazówki są wyjątkowo istotne, jeżeli planujemy przewieźć przesyłkę zawierającą szklane przedmioty, naczynia ceramiczne, sprzęt elektroniczny, instrumenty, żywność czy inne rzeczy, których transport potrzebuje dodatkowej czujności. Przed tym wybierzesz przedsiębiorstwo transportowe, utwierdź się, czy przewoźnik posiada stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć przesyłkę?

Przygotowując przesyłkę do wysyłki trzeba nie zapominać o zabezpieczeniu jej przed uszkodzeniami – wolną przestrzeń można wypchać kawałkami styropianu, gazet lub materiałem. W szczególności delikatne pakunki zawierające szkło i porcelanę należałoby zabezpieczyć folią strech, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

 

Gdzie znaleźć materiały do owinięcia przesyłki?

 

Tekturę i opakowania możemy zakupić w sklepie budowlanym. Możemy również przejść się do najbliższego sklepu spożywczego lub marketu i poprosić o nie kogoś z obsługi. Przed tym nim umieścimy rzecz do pudła, sprawdźmy jego stan, usuńmy wszystkie nieprzydatne etykiety i teksty, które mogłyby zmylić firmę transportową. Zastosujmy szeroką i solidną taśmę, aby ochronić pokrywy kartonu. Na zewnątrz pudła przymocujmy białą kartkę, na której zapiszemy dane adresowe odbiorcy (czytelną czcionką).