(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

Paquete (Nr 7620370)

Paquete
Długość x Szerokość x Wysokość
Waga
Sztuk
Paczka
45 x 55 x 10 cm
3 kg
1
Łączna waga:
3 kg
Dystans
1829 km
Faktura VAT:
Niewymagana

Adres i termin nadania

Niemcy, Nadrenia Północna-Westfalia, Ahlen

Od 19 kwi 2021 do 3 maj 2021

Adres i termin dostawy

Hiszpania, Walencja, Walencja

Od 26 kwi 2021 do 3 maj 2021


Transport paczek

Przewóz paczek

 

Cena przewozu pakunku uzależniona jest od jej gabarytów, ciężaru i od odległości, jaką ma do pokonania przesyłka. Żeby zlokalizować najbardziej korzystną opcję transportu przesyłki, opłaca się opublikować za darmo ofertę w serwisie giełda transportowa Clicktrans.pl, a już po chwili otrzymamy oferty od przedsiębiorstw transportowych, które mogą wykonać nasze zlecenie po kosztach. Dodatkowo przed samym transportem dobrze jest podać typ transportowanego pakunku – czy potrzebuje on prawidłowego zawijania, czy chcemy przewieźć rzeczy delikatne i tłukliwe. Takie wskazówki są bardzo istotne, jeżeli planujemy przesłać przesyłkę zawierającą szklane przedmioty, naczynia ceramiczne, sprzęt elektroniczny, instrumenty muzyczne, pożywienie czy inne rzeczy, których transport wymaga specjalnej czujności. Przed tym zdecydujesz się na przedsiębiorstwo transportowe, utwierdź się, czy firma posiada stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć pakunek?

Przygotowując paczkę do wysyłki należy nie zapominać o osłonięciu jej przed zniszczeniem – wolną przestrzeń można napakować kawałkami styropianu, papieru czy też gąbką. Bardzo delikatne pakunki zawierające szkło i porcelanę należałoby zabezpieczyć folią pęcherzykową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

 

Gdzie szukać surowce do zapakowania paczki?

 

Kartony i pudełka możemy zakupić w markecie budowlanym. Możemy także udać się do pobliskiego sklepu lokalnego lub marketu i zapytać o nie kogoś z pracowników. Zanim umieścimy rzecz do kartonu, sprawdźmy jego stan, zlikwidujmy wszelkie nieprzydatne etykiety i napisy, które mogą zwieść przewoźnika. Zastosujmy szeroką i mocną taśmę, żeby ochronić klapy pudła. Do powierzchni pudła przyklejmy białą kartkę, na której zapiszemy miejsce pobytu odbiorcy (czytelną czcionką).