Paquete (Nr 7680659)

Paquete
Długość x Szerokość x Wysokość
Waga
Sztuk
Paczka
100 x 50 x 30 cm
8 kg
1
Łączna waga:
8 kg
Dystans
1911 km
Faktura VAT:
Niewymagana

Adres i termin nadania

Stany Zjednoczone, Teksas, Houston

Od 17 sie 2021 do 18 sie 2021

Adres i termin dostawy

Stany Zjednoczone, Floryda, Miami

19 sie 2021

Złóż ofertę
Zadaj pytanie

Transport paczek

Transport paczek

 

Cena transportu przesyłki uzależniona jest od jej formatów, ciężaru oraz od odległości, jaką ma do pokonania przesyłka. Żeby znaleźć najbardziej atrakcyjną usługę przewozu pakunku, warto opublikować bezpłatne zlecenie w portalu Clicktrans.pl, a już po chwili uzyskamy oferty od przewoźników, którzy mogą wykonać nasze zamówienie po kosztach. Jeszcze przed samym transportem warto podać rodzaj przewożonego pakunku – czy potrzebuje on odpowiedniego zawijania, czy chcemy przetransportować rzeczy delikatne i tłukliwe. Te wskazówki są wyjątkowo istotne, jeżeli planujemy przewieźć przesyłkę zawierającą szklane przedmioty, naczynia ceramiczne, urządzenia elektroniczne, instrumenty, żywność czy inne rzeczy, których przewóz wymaga specjalnej ostrożności. Nim wybierzesz przewoźnika, utwierdź się, czy przedsiębiorstwo ma stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć pakunek?

Organizując przesyłkę do wysyłki opłaca się nie zapominać o osłonięciu jej przed uszkodzeniami – wolną przestrzeń należy naładować fragmentami styropianu, gazet lub materiałem. Nadzwyczaj delikatne przesyłki zawierające szkło i porcelanę należałoby zabezpieczyć folią bąbelkową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

 

Jak szukać surowce do zapakowania paczki?

 

Kartony i opakowania można kupić w markecie budowlanym. Możemy również udać się do niedalekiego sklepu lokalnego lub supermarketu i zapytać o nie kogoś z pracowników. Przed tym nim włożymy rzecz do kartonu, zobaczmy jego stan, zabierzmy wszelkie niepotrzebne naklejki i napisy, które mogą zdezorientować firmę transportową. Wykorzystajmy szeroką i solidną taśmę, aby ochronić pokrywy pudła. Na zewnątrz kartonu przyklejmy białą kartkę, na której zapiszemy dane adresowe odbiorcy (czytelną czcionką).