Paquete (Nr 7953181)

Paquete
Długość x Szerokość x Wysokość
Waga
Sztuk
Paczka
15 x 10 x 12 cm
1 kg
1
Łączna waga:
1 kg
Dystans
0 km
Zleceniodawca:
Osoba prywatna

Adres i termin nadania

Stany Zjednoczone, California, Madera County

Od 6 wrz 2021 do 8 wrz 2021

Adres i termin dostawy

Hiszpania, Katalonia, Badalona

Od 12 paź 2021 do 13 paź 2021

Złóż ofertę
Zadaj pytanie

Transport paczek

Przewóz paczek

 

Cena przewozu paczki uzależniona jest od jej kształtów, wagi i od odległości, jaką ma do pokonania przesyłka. Aby wyszukać najbardziej atrakcyjną usługę transportu paczki, opłaca się opublikować darmowe ofertę w serwisie giełda transportowa Clicktrans.pl, a już po chwili uzyskamy oferty od przedsiębiorstw transportowych, które mogą zrealizować nasze zlecenie po kosztach. Dodatkowo przed samym transportem można podać typ przewożonego pakunku – czy potrzebuje on odpowiedniego zawijania, czy chcemy przewieźć przedmioty kruche i tłukliwe. Te informacje są szczególnie ważne, kiedy planujemy przetransportować pakunek zawierający szklane przedmioty, naczynia ceramiczne, urządzenia elektroniczne, instrumenty, żywność czy inne przedmioty, których transport potrzebuje specjalnej ostrożności. Przed tym wybierzesz przedsiębiorstwo transportowe, utwierdź się, czy firma ma stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć pakunek?

Organizując paczkę do transportu opłaca się pamiętać o osłonięciu jej przed zniszczeniem – wolną przestrzeń warto wypchać fragmentami styropianu, gazet lub materiałem. Szczególnie kruche przesyłki zawierające szkło i porcelanę należałoby zabezpieczyć folią strech, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

 

Jak znaleźć materiały do zapakowania przesyłki?

 

Tekturę i opakowania możemy zakupić w markecie budowlanym. Możemy także udać się do niedalekiego sklepu lokalnego lub supermarketu i poprosić o nie kogoś z pracowników. Przed tym nim zapakujemy rzecz do kartonu, oceńmy jego stan, zabierzmy wszelkie niepotrzebne etykiety i objaśnienia, które mogą zmylić firmę transportową. Wykorzystajmy szeroką i wytrzymałą taśmę, aby zabezpieczyć klapy kartonu. Na zewnątrz kartonu umieśćmy widoczną kopertę, na której spiszemy adres odbiorcy (czytelną czcionką).