(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

paquete a COLOMBIA (Nr 4955862)

Długość [m]:

0.90

Szerokość [m]:

0.60

Wysokość [m]:

0.60

Waga w kg (łączna):

30.00

Liczba sztuk:

70

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 0.00 km

Adres i termin nadania

Hiszpania, Madryt, Madryt

14 lis 2019

Adres i termin dostawy

Kolumbia, Antioquia, Medellín

30 lis 2019


Transport paczek

Transport paczek

 

Cena przewozu pakunku zależy od jej gabarytów, wagi i od odległości, jaką ma do pokonania przesyłka. Aby zlokalizować najbardziej korzystną usługę transportu paczki, opłaca się opublikować za darmo zlecenie w portalu Clicktrans.pl, a w kilka chwil dostaniemy oferty od przedsiębiorstw transportowych, które mogą zrealizować nasze zlecenie „po drodze”. Oprócz tego przed samym transportem warto zaznaczyć typ przewożonego pakunku – czy wymaga on prawidłowego pakowania, czy chcemy przetransportować przedmioty delikatne i łamliwe. Te wskazówki są bardzo ważne, kiedy chcemy przesłać przesyłkę zawierającą szklane przedmioty, naczynia ceramiczne, sprzęt elektroniczny, instrumenty, żywność czy inne przedmioty, których transport wymaga specjalnej ostrożności. Przed tym wyszukasz przedsiębiorstwo transportowe, przekonaj się, czy przedsiębiorstwo dysponuje stosownym ubezpieczeniem.

Jak zabezpieczyć przesyłkę?

Organizując paczkę do transportu opłaca się nie zapominać o zabezpieczeniu jej przed zniszczeniem – pustą przestrzeń należy naładować kawałkami styropianu, papieru czy też gąbką. Zwłaszcza delikatne paczki zawierające szkło i porcelanę należałoby zabezpieczyć folią strech, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

 

Jak znaleźć tworzywa do zapakowania paczki?

 

Kartony i pudełka możemy zakupić w sklepie budowlanym. Możemy również przejść się do najbliższego sklepu spożywczego lub marketu i zapytać o nie kogoś z obsługi. Zanim umieścimy przedmiot do kartonu, oceńmy jego stan, zabierzmy wszystkie zbyteczne naklejki i objaśnienia, które mogą zdezorientować przewoźnika. Użyjmy szeroką i wytrzymałą taśmę, żeby zabezpieczyć wierzch kartonu. Do powierzchni kartonu przyklejmy widoczną kopertę, na której zanotujemy dane adresowe odbiorcy (drukowanymi literami).