Paquete x 2 (Nr 6241348)

Paquete x 2
Długość x Szerokość x Wysokość Waga Sztuk:
Paczka
120 x 100 x 40 cm 25 kg 1
Paczka
60 x 60 x 20 cm 20 kg 1
Łączna waga: 45 kg
Dystans: 4490 km
Faktura VAT: Niewymagana

Adres i termin nadania

Stany Zjednoczone, New Jersey, Wyckoff

29 sie 2020

Adres i termin dostawy

Stany Zjednoczone, Kalifornia, Newport Beach

24 wrz 2020


Transport paczek

Przewóz paczek

 

Cena przewozu przesyłki zależy od jej kształtów, wagi i od trasy paczki. Żeby zlokalizować najbardziej atrakcyjną opcję transportu pakunku, warto opublikować bezpłatne zlecenie w serwisie Clicktrans.pl, a za moment dostaniemy oferty od firm transportowych, które mogą wykonać nasze zlecenie po kosztach. Ponadto przed samym transportem można określić rodzaj transportowanego przedmiotu – czy potrzebuje on odpowiedniego zawijania, czy chcemy przetransportować przedmioty kruche i tłukliwe. Takie wskazówki są szczególnie istotne, kiedy chcemy przetransportować pakunek zawierający szklane przedmioty, naczynia ceramiczne, sprzęt elektroniczny, instrumenty muzyczne, jedzenie czy inne rzeczy, których transport potrzebuje specjalnej ostrożności. Zanim zdecydujesz się na przedsiębiorstwo transportowe, upewnij się, czy firma dysponuje stosownym ubezpieczeniem.

Jak zabezpieczyć przesyłkę?

Organizując przesyłkę do wysyłki warto nie zapominać o zabezpieczeniu jej przed uszkodzeniami – wolną przestrzeń można wypchać kawałkami trocin, papieru czy też materiałem. W szczególności delikatne paczki zawierające szkło i porcelanę należałoby zabezpieczyć folią bąbelkową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

 

Gdzie szukać materiały do zapakowania przesyłki?

 

Kartony i opakowania możemy zakupić w markecie budowlanym. Możemy także udać się do pobliskiego sklepu spożywczego lub marketu i poprosić o nie kogoś z pracowników. Zanim włożymy rzecz do opakowania, oceńmy jego stan, usuńmy wszelkie zbędne naklejki i objaśnienia, które mogą zwieść przewoźnika. Wykorzystajmy szeroką i solidną taśmę, aby ochronić wierzch pudła. Do powierzchni pudła umieśćmy białą kopertę, na której zanotujemy adres odbiorcy (czytelną czcionką).