Paquete x 3 (Nr 6430316)

Paquete x 3
Długość x Szerokość x Wysokość Waga Sztuk:
Paczka
80 x 100 x 100 cm 55 kg 3
Łączna waga: 165 kg
Dystans: 1635 km
Faktura VAT: Niewymagana

Adres i termin nadania

Wielka Brytania, Cambridgeshire, Cambridge

Od 10 wrz 2020 do 24 wrz 2020

Adres i termin dostawy

Hiszpania, Kastylia I León, Palencia

Od 10 paź 2020 do 17 paź 2020


Transport paczek

Przewóz paczek

 

Cena transportu paczki uzależniona jest od jej kształtów, wagi oraz od trasy paczki. Aby zlokalizować najbardziej ciekawą usługę przewozu paczki, warto wystawić bezpłatne ofertę w serwisie Clicktrans.pl, a po paru sekundach dostaniemy oferty od przedsiębiorstw transportowych, które mogą wykonać nasze zlecenie „po drodze”. Oprócz tego przed samym transportem dobrze jest podać typ transportowanego przedmiotu – czy wymaga on odpowiedniego pakowania, czy chcemy przetransportować przedmioty delikatne i łamliwe. Te wskazówki są wyjątkowo ważne, kiedy planujemy przesłać pakunek zawierający szkło, naczynia ceramiczne, urządzenia elektroniczne, instrumenty, żywność czy inne przedmioty, których przewóz potrzebuje specjalnej ostrożności. Przed tym zdecydujesz się na przedsiębiorstwo transportowe, przekonaj się, czy przewoźnik dysponuje stosownym ubezpieczeniem.

Jak zabezpieczyć pakunek?

Organizując przesyłkę do przewozu trzeba nie zapominać o osłonięciu jej przed zniszczeniem – pustą przestrzeń można wypchać kawałkami styropianu, gazet lub kawałkami niepotrzebnego materiału. Szczególnie delikatne przesyłki zawierające szkło i porcelanę powinniśmy zabezpieczyć folią strech, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

 

Gdzie znaleźć surowce do zapakowania pakunku?

 

Tekturę i opakowania możemy zakupić w sklepie budowlanym. Możemy również przejść się do pobliskiego sklepu spożywczego lub supermarketu i poprosić o nie kogoś z pracowników. Przed tym nim zapakujemy przedmiot do kartonu, oszacujmy jego stan, zlikwidujmy wszelkie zbędne naklejki i objaśnienia, które mogłyby zwieść firmę transportową. Użyjmy szeroką i mocną taśmę, aby ochronić pokrywy pudła. Na wierzch pudła przyklejmy widoczną kartkę, na której spiszemy adres odbiorcy (czytelną czcionką).