Paquete x 3 (Nr 6506165)

Paquete x 3
Długość x Szerokość x Wysokość Waga Sztuk:
Paczka
60 x 40 x 40 cm 15 kg 3
Łączna waga: 45 kg
Dystans: 1399 km
Faktura VAT: Niewymagana

Adres i termin nadania

Hiszpania, Nawarra, Pampeluna

Od 25 wrz 2020 do 1 paź 2020

Adres i termin dostawy

Niemcy, Nadrenia-Palatynat, Moguncja

Od 1 paź 2020 do 18 paź 2020


Transport paczek

Transport paczek

 

Cena przewozu przesyłki zależy od jej kształtów, wagi i od odcinka jaki ma przebyć paczka. Żeby zlokalizować najbardziej atrakcyjną opcję transportu pakunku, opłaca się wystawić za darmo ogłoszenie w portalu Clicktrans.pl, a po paru sekundach uzyskamy oferty od firm transportowych, które mogą zrealizować nasze zlecenie „po drodze”. Ponadto przed samym przewozem można określić rodzaj transportowanego pakunku – czy wymaga on odpowiedniego pakowania, czy chcemy przewieźć rzeczy kruche i łamliwe. Takie wskazówki są wyjątkowo istotne, jeśli planujemy przewieźć paczkę zawierającą szkło, naczynia ceramiczne, urządzenia elektroniczne, instrumenty, pożywienie czy inne rzeczy, których przewóz wymaga specjalnej czujności. Nim wybierzesz przedsiębiorstwo transportowe, utwierdź się, czy przewoźnik ma stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć pakunek?

Przygotowując przesyłkę do przewozu warto nie zapominać o ochronieniu jej przed zniszczeniem – pustą przestrzeń należy napakować fragmentami styropianu, papieru czy też kawałkami niepotrzebnego materiału. W szczególności kruche pakunki typu szkło i porcelana należałoby zabezpieczyć folią strech, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

 

Gdzie znaleźć surowce do zapakowania pakunku?

 

Kartony i opakowania możemy zakupić w sklepie budowlanym. Możemy także udać się do pobliskiego sklepu spożywczego lub supermarketu i zapytać o nie kogoś z personelu. Przed tym nim włożymy rzecz do opakowania, oceńmy jego stan, zlikwidujmy wszystkie niepotrzebne naklejki i napisy, które mogą zwieść przewoźnika. Wykorzystajmy szeroką i mocną taśmę, żeby zabezpieczyć pokrywy kartonu. Na wierzch kartonu przymocujmy widoczną kopertę, na której zapiszemy adres odbiorcy (drukowanymi literami).