Paquete x 30 (Nr 7570446)

Paquete x 30
Długość x Szerokość x Wysokość
Waga
Sztuk
Paczka
60 x 50 x 40 cm
25 kg
30
Łączna waga:
750 kg
Dystans
0 km
Faktura VAT:
Wymagana

Adres i termin nadania

Stany Zjednoczone, Kalifornia, La

Od 29 mar 2021 do 30 kwi 2021

Adres i termin dostawy

Hiszpania, Baleary, Palma De Mallorca

Od 29 mar 2021 do 15 maj 2021


Transport paczek

Transport paczek

 

Cena przewozu paczki zależy od jej wymiarów, wagi i od trasy paczki. Aby zlokalizować najbardziej korzystną usługę transportu paczki, opłaca się wystawić za darmo zlecenie w serwisie giełda transportowa Clicktrans.pl, a za moment otrzymamy oferty od firm transportowych, które mogą zrealizować nasze zlecenie po kosztach. Ponadto przed samym transportem dobrze jest określić rodzaj przewożonego przedmiotu – czy potrzebuje on odpowiedniego zawijania, czy chcemy przewieźć rzeczy delikatne i łamliwe. Takie informacje są bardzo istotne, gdy chcemy przesłać paczkę zawierającą szklane przedmioty, ceramikę, sprzęt elektroniczny, instrumenty muzyczne, jedzenie czy inne rzeczy, których przewóz potrzebuje specjalnej ostrożności. Nim wybierzesz przewoźnika, upewnij się, czy przedsiębiorstwo ma stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć przesyłkę?

Organizując przesyłkę do wysyłki warto nie zapominać o zabezpieczeniu jej przed zniszczeniem – wolną przestrzeń warto wypchać fragmentami styropianu, papieru lub materiałem. Zwłaszcza delikatne przesyłki zawierające szkło i porcelanę należałoby zabezpieczyć folią pęcherzykową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

 

Gdzie znaleźć surowce do zapakowania przesyłki?

 

Kartony i pudełka możemy zakupić w markecie budowlanym. Możemy również udać się do najbliższego sklepu lokalnego lub marketu i poprosić o nie kogoś z pracowników. Zanim włożymy rzecz do opakowania, oszacujmy jego stan, zabierzmy wszelkie zbędne naklejki i napisy, które mogłyby zdezorientować przewoźnika. Wykorzystajmy szeroką i mocną taśmę, żeby ochronić wierzch kartonu. Na zewnątrz kartonu umieśćmy widoczną kartkę, na której spiszemy dane adresowe odbiorcy (czytelną czcionką).