Paquete x 4 (Nr 7684523)

Paquete x 4
Długość x Szerokość x Wysokość
Waga
Sztuk
Paczka
190 x 41 x 16 cm
26 kg
1
Paczka
60 x 41 x 16 cm
14 kg
1
Paczka
120 x 48 x 15 cm
28 kg
1
Paczka
87 x 50 x 16 cm
24 kg
1
Łączna waga:
92 kg
Dystans
1919 km
Faktura VAT:
Wymagana

Adres i termin nadania

Hiszpania, Walencja, Sollana

Od 1 lip 2021 do 7 lip 2021

Adres i termin dostawy

Holandia, Holandia Północna, Amsterdam

Od 1 lip 2021 do 7 lip 2021

Złóż ofertę
Zadaj pytanie

Transport paczek

Przewóz paczek

 

Cena przewozu przesyłki uzależniona jest od jej rozmiarów, ciężaru i od odcinka jaki ma przebyć paczka. Żeby wyszukać najbardziej atrakcyjną usługę przewozu pakunku, opłaca się wystawić darmowe ogłoszenie w serwisie Clicktrans.pl, a już po chwili dostaniemy oferty od firm transportowych, które mogą zrealizować nasze zamówienie po kosztach. Dodatkowo przed samym przewozem dobrze jest określić rodzaj transportowanego pakunku – czy wymaga on odpowiedniego pakowania, czy chcemy przewieźć rzeczy delikatne i łamliwe. Te informacje są wyjątkowo istotne, gdy planujemy przesłać pakunek zawierający szkło, naczynia ceramiczne, urządzenia elektroniczne, instrumenty muzyczne, jedzenie czy inne przedmioty, których transport wymaga specjalnej czujności. Przed tym wybierzesz przedsiębiorstwo transportowe, utwierdź się, czy firma ma stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć przesyłkę?

Przygotowując przesyłkę do transportu opłaca się nie zapominać o osłonięciu jej przed zniszczeniem – wolną przestrzeń należy wypełnić kawałkami styropianu, papieru czy też materiałem. W szczególności kruche przesyłki typu szkło i porcelana powinniśmy zabezpieczyć folią strech, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

 

Jak znaleźć surowce do zapakowania paczki?

 

Tekturę i opakowania możemy zakupić w markecie budowlanym. Możemy także przejść się do pobliskiego sklepu lokalnego lub marketu i zapytać o nie kogoś z obsługi. Przed tym nim zapakujemy rzecz do pudła, zobaczmy jego stan, usuńmy wszelkie nieprzydatne naklejki i objaśnienia, które mogłyby zmylić firmę transportową. Wykorzystajmy szeroką i solidną taśmę, żeby ochronić klapy pudła. Do powierzchni kartonu przyklejmy białą kopertę, na której spiszemy miejsce pobytu odbiorcy (czytelną czcionką).