Paquete x 5 (Nr 7610028)

Paquete x 5
Długość x Szerokość x Wysokość
Waga
Sztuk
Paczka
100 x 126 x 46 cm
10 kg
5
Łączna waga:
50 kg
Dystans
1989 km
Faktura VAT:
Niewymagana

Adres i termin nadania

Hiszpania, Andalucía, Medina-Sidonia

Od 1 maj 2021 do 4 maj 2021

Adres i termin dostawy

Szwajcaria, Fribourg - Freiburg, Bulle

Od 15 maj 2021 do 16 maj 2021


Transport paczek

Transport paczek

 

Cena transportu pakunku uzależniona jest od jej wymiarów, wagi i od trasy paczki. Żeby wyszukać najbardziej korzystną opcję transportu pakunku, opłaca się wystawić darmowe ogłoszenie w serwisie giełda transportowa Clicktrans.pl, a już po chwili uzyskamy oferty od firm transportowych, które mogą zrealizować nasze zamówienie „po drodze”. Jeszcze przed samym przewozem można zaznaczyć typ przewożonego przedmiotu – czy potrzebuje on prawidłowego zawijania, czy planujemy przewieźć przedmioty delikatne i tłukliwe. Te wskazówki są szczególnie ważne, jeśli planujemy przetransportować przesyłkę zawierającą szkło, naczynia ceramiczne, urządzenia elektroniczne, instrumenty muzyczne, pożywienie czy inne przedmioty, których przewóz wymaga dodatkowej ostrożności. Zanim wyszukasz przewoźnika, upewnij się, czy firma dysponuje stosownym ubezpieczeniem.

Jak zabezpieczyć przesyłkę?

Przygotowując paczkę do transportu trzeba nie zapominać o zabezpieczeniu jej przed uszkodzeniami – pustą przestrzeń należy naładować fragmentami trocin, papieru czy też materiałem. Nadzwyczaj kruche paczki typu szkło i porcelana powinniśmy zabezpieczyć folią strech, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

 

Jak znaleźć surowce do owinięcia paczki?

 

Tekturę i pudełka można kupić w markecie budowlanym. Możemy również przejść się do pobliskiego sklepu spożywczego lub marketu i zapytać o nie kogoś z pracowników. Przed tym nim umieścimy przedmiot do kartonu, zobaczmy jego stan, zabierzmy wszelkie nieprzydatne etykiety i napisy, które mogą zdezorientować firmę transportową. Wykorzystajmy szeroką i wytrzymałą taśmę, aby ochronić wierzch pudła. Na zewnątrz kartonu przymocujmy widoczną kartkę, na której zapiszemy miejsce pobytu odbiorcy (drukowanymi literami).