Paquete x 6 (Nr 6409551)

Paquete x 6
Długość x Szerokość x Wysokość Waga Sztuk:
Paczka
50 x 50 x 50 cm 15 kg 6
Łączna waga: 90 kg
Dystans: 2103 km
Faktura VAT: Niewymagana

Adres i termin nadania

Hiszpania, Andalucía, Vélez-Málaga

7 wrz 2020

Adres i termin dostawy

Belgia, Region Stołeczny Brukseli, Bruksela

13 wrz 2020


Transport paczek

Przewóz paczek

 

Cena przewozu pakunku uzależniona jest od jej rozmiarów, wagi i od odległości, jaką ma do pokonania przesyłka. Żeby zlokalizować najbardziej ciekawą usługę transportu przesyłki, dobrą praktyką jest wystawić za darmo zlecenie w serwisie giełda transportowa Clicktrans.pl, a za moment otrzymamy oferty od przedsiębiorstw transportowych, które mogą wykonać nasze zlecenie „po drodze”. Oprócz tego przed samym przewozem można zaznaczyć rodzaj transportowanego przedmiotu – czy wymaga on odpowiedniego pakowania, czy planujemy przewieźć przedmioty kruche i łamliwe. Takie informacje są bardzo istotne, jeżeli planujemy przetransportować paczkę zawierającą szkło, ceramikę, sprzęt elektroniczny, instrumenty muzyczne, jedzenie czy inne przedmioty, których transport potrzebuje specjalnej ostrożności. Zanim zdecydujesz się na firmę transportową, utwierdź się, czy firma ma stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć pakunek?

Przygotowując paczkę do przewozu warto nie zapominać o osłonięciu jej przed zniszczeniem – wolną przestrzeń można wypchać kawałkami styropianu, papieru czy też gąbką. Szczególnie delikatne pakunki typu szkło i porcelana powinniśmy zabezpieczyć folią strech, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

 

Jak znaleźć materiały do zapakowania paczki?

 

Tekturę i pudełka możemy zakupić w markecie budowlanym. Możemy również udać się do najbliższego sklepu lokalnego lub marketu i zapytać o nie kogoś z pracowników. Przed tym nim umieścimy rzecz do opakowania, zobaczmy jego stan, usuńmy wszelkie zbyteczne naklejki i teksty, które mogłyby zmylić firmę transportową. Zastosujmy szeroką i wytrzymałą taśmę, żeby ochronić klapy pudła. Na zewnątrz kartonu przymocujmy białą kopertę, na której zanotujemy dane adresowe odbiorcy (drukowanymi literami).