(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Paczki Dodano: 2018-02-26 12:11

parcel

(Nr 2416464)
parcel

Długość [m]:

60

Szerokość [m]:

41

Wysokość [m]:

28

Waga w kg (łączna):

6.40

Ilość sztuk:

1

Dystans: 3841.00 km

Transport paczek

    Cena transportu przesyłki zależy od jej formatów, wagi i od odległości, jaką ma do pokonania przesyłka. Aby znaleźć najbardziej ciekawą usługę przewozu pakunku, warto opublikować za darmo ofertę w serwisie Clicktrans.pl, a po paru sekundach uzyskamy oferty od przewoźników, którzy mogą zrealizować nasze zamówienie „po drodze”. Dodatkowo przed samym transportem można określić rodzaj przewożonego przedmiotu – czy wymaga on prawidłowego pakowania, czy chcemy przewieźć przedmioty delikatne i łamliwe. Te informacje są wyjątkowo ważne, kiedy chcemy przesłać przesyłkę zawierającą szklane przedmioty, ceramikę, sprzęt elektroniczny, instrumenty, pożywienie czy inne rzeczy, których transport potrzebuje dodatkowej czujności. Nim zdecydujesz się na firmę transportową, upewnij się, czy przedsiębiorstwo posiada stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć przesyłkę?

    Organizując paczkę do wysyłki warto nie zapominać o osłonięciu jej przed zniszczeniem – pustą przestrzeń należy wypchać kawałkami styropianu, papieru lub materiałem. Bardzo delikatne pakunki zawierające szkło i porcelanę należałoby zabezpieczyć folią strech, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

Jak znaleźć tworzywa do zapakowania przesyłki?

    Kartony i opakowania możemy zakupić w markecie budowlanym. Możemy również przejść się do pobliskiego sklepu spożywczego lub marketu i zapytać o nie kogoś z pracowników. Przed tym nim zapakujemy przedmiot do kartonu, oceńmy jego stan, zlikwidujmy wszelkie zbyteczne naklejki i objaśnienia, które mogą zdezorientować firmę transportową. Zastosujmy szeroką i wytrzymałą taśmę, aby zabezpieczyć pokrywy pudła. Na wierzch pudła przymocujmy białą kartkę, na której zanotujemy miejsce pobytu odbiorcy (czytelną czcionką).

Adres i termin nadania

Lewes, Wielka Brytania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Los Llanos de Aridane, Hiszpania

Termin elastyczny