(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

Parcel (Nr 6694027)

Parcel
Długość x Szerokość x Wysokość
Waga
Sztuk
Paczka
76 x 38 x 52 cm
15 kg
1
Łączna waga:
15 kg
Dystans
3173 km
Faktura VAT:
Niewymagana

Adres i termin nadania

Polska, Mazowieckie, Varsovia

Od 18 paź 2020 do 22 paź 2020

Adres i termin dostawy

Portugalia, Porto District, Porto

Od 1 lis 2020 do 5 gru 2020


Transport paczek

Przewóz paczek

 

Cena przewozu pakunku zależy od jej wymiarów, wagi i od odległości, jaką ma do pokonania przesyłka. Żeby wyszukać najbardziej atrakcyjną opcję przewozu paczki, warto opublikować za darmo ogłoszenie w portalu Clicktrans.pl, a za moment otrzymamy oferty od przedsiębiorstw transportowych, które mogą zrealizować nasze zlecenie po kosztach. Ponadto przed samym transportem dobrze jest określić rodzaj przewożonego przedmiotu – czy wymaga on prawidłowego pakowania, czy planujemy przetransportować przedmioty delikatne i tłukliwe. Takie informacje są bardzo istotne, jeżeli chcemy przetransportować paczkę zawierającą szklane przedmioty, naczynia ceramiczne, urządzenia elektroniczne, instrumenty, jedzenie czy inne rzeczy, których transport wymaga specjalnej ostrożności. Przed tym wyłonisz przedsiębiorstwo transportowe, przekonaj się, czy przewoźnik dysponuje stosownym ubezpieczeniem.

Jak zabezpieczyć przesyłkę?

Przygotowując przesyłkę do transportu warto pamiętać o zabezpieczeniu jej przed zniszczeniem – pustą przestrzeń należy naładować kawałkami styropianu, papieru czy też materiałem. Bardzo delikatne pakunki typu szkło i porcelana należałoby zabezpieczyć folią bąbelkową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

 

Jak znaleźć surowce do owinięcia przesyłki?

 

Kartony i opakowania możemy zakupić w markecie budowlanym. Możemy także przejść się do pobliskiego sklepu spożywczego lub supermarketu i zapytać o nie kogoś z obsługi. Zanim umieścimy rzecz do kartonu, oszacujmy jego stan, usuńmy wszelkie zbyteczne naklejki i teksty, które mogłyby zwieść przewoźnika. Wykorzystajmy szeroką i wytrzymałą taśmę, żeby zabezpieczyć wierzch kartonu. Do powierzchni pudła przymocujmy widoczną kartkę, na której zapiszemy dane adresowe odbiorcy (drukowanymi literami).