Parcel x 3 (Nr 7662536)

Parcel x 3
Długość x Szerokość x Wysokość
Waga
Sztuk
Paczka
40 x 40 x 25 cm
8 kg
3
Łączna waga:
24 kg
Dystans
1578 km
Faktura VAT:
Niewymagana

Adres i termin nadania

Polska, Dolnośląskie, Wrocław

21 cze 2021

Adres i termin dostawy

Francja, Auvergne-Rhône-Alpes, Banne

Termin elastyczny

Złóż ofertę
Zadaj pytanie

Transport paczek

Transport paczek

 

Cena transportu przesyłki zależy od jej kształtów, ciężaru i od odległości, jaką ma do pokonania przesyłka. Żeby wyszukać najbardziej atrakcyjną usługę przewozu przesyłki, dobrą praktyką jest opublikować darmowe ofertę w serwisie Clicktrans.pl, a w kilka chwil dostaniemy oferty od przewoźników, którzy mogą wykonać nasze zamówienie po kosztach. Jeszcze przed samym transportem dobrze jest podać typ transportowanego przedmiotu – czy potrzebuje on odpowiedniego zawijania, czy chcemy przetransportować przedmioty delikatne i tłukliwe. Te informacje są wyjątkowo istotne, kiedy chcemy przetransportować przesyłkę zawierającą szklane przedmioty, ceramikę, urządzenia elektroniczne, instrumenty muzyczne, pożywienie czy inne rzeczy, których transport potrzebuje specjalnej ostrożności. Zanim wyszukasz przewoźnika, upewnij się, czy przedsiębiorstwo dysponuje stosownym ubezpieczeniem.

Jak zabezpieczyć przesyłkę?

Organizując przesyłkę do przewozu trzeba nie zapominać o ochronieniu jej przed uszkodzeniami – pustą przestrzeń należy wypełnić fragmentami styropianu, papieru lub kawałkami niepotrzebnego materiału. Nadzwyczaj delikatne przesyłki zawierające szkło i porcelanę należałoby zabezpieczyć folią strech, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

 

Gdzie szukać surowce do owinięcia paczki?

 

Tekturę i pudełka możemy zakupić w sklepie budowlanym. Możemy także przejść się do najbliższego sklepu lokalnego lub supermarketu i zapytać o nie kogoś z pracowników. Przed tym nim włożymy rzecz do kartonu, sprawdźmy jego stan, zlikwidujmy wszystkie zbędne naklejki i teksty, które mogłyby zwieść przewoźnika. Użyjmy szeroką i wytrzymałą taśmę, aby ochronić klapy pudła. Na zewnątrz pudła przymocujmy widoczną kopertę, na której spiszemy miejsce pobytu odbiorcy (drukowanymi literami).