(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

Parcel x 35 (Nr 6398368)

Parcel x 35
Długość x Szerokość x Wysokość Waga Sztuk:
Paczka
32 x 26 x 19 cm 10 kg 35
Łączna waga: 350 kg
Dystans: 341 km
Faktura VAT: Wymagana

Adres i termin nadania

Francja, Île-De-France, Paryż

10 sie 2020

Adres i termin dostawy

Francja, Normandie, Saint-Planchers

12 wrz 2020


Transport paczek

Przewóz paczek

 

Cena przewozu przesyłki uzależniona jest od jej rozmiarów, wagi i od odcinka jaki ma przebyć paczka. Aby zlokalizować najbardziej ciekawą usługę transportu paczki, opłaca się wystawić za darmo ogłoszenie w serwisie giełda transportowa Clicktrans.pl, a po paru sekundach uzyskamy oferty od przedsiębiorstw transportowych, które mogą wykonać nasze zamówienie po kosztach. Jeszcze przed samym transportem dobrze jest zaznaczyć rodzaj przewożonego przedmiotu – czy wymaga on prawidłowego zawijania, czy chcemy przetransportować przedmioty kruche i łamliwe. Te informacje są wyjątkowo istotne, gdy planujemy przewieźć pakunek zawierający szklane przedmioty, ceramikę, urządzenia elektroniczne, instrumenty muzyczne, żywność czy inne rzeczy, których przewóz wymaga specjalnej ostrożności. Zanim wyłonisz przedsiębiorstwo transportowe, utwierdź się, czy przedsiębiorstwo ma stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć przesyłkę?

Przygotowując przesyłkę do wysyłki warto pamiętać o osłonięciu jej przed uszkodzeniami – pustą przestrzeń można wypchać kawałkami trocin, papieru lub kawałkami niepotrzebnego materiału. Szczególnie delikatne paczki zawierające szkło i porcelanę powinniśmy zabezpieczyć folią bąbelkową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

 

Gdzie szukać tworzywa do owinięcia przesyłki?

 

Tekturę i opakowania możemy zakupić w markecie budowlanym. Możemy również udać się do najbliższego sklepu lokalnego lub supermarketu i poprosić o nie kogoś z pracowników. Zanim zapakujemy rzecz do kartonu, oceńmy jego stan, zlikwidujmy wszystkie zbyteczne etykiety i teksty, które mogłyby zdezorientować przewoźnika. Użyjmy szeroką i wytrzymałą taśmę, żeby ochronić pokrywy kartonu. Na wierzch pudła przymocujmy widoczną kopertę, na której spiszemy miejsce pobytu odbiorcy (czytelną czcionką).