(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

Parcel x 5, Bicycle x 1 (Nr 6720565)

Parcel x 5, Bicycle x 1
Długość x Szerokość x Wysokość Waga Sztuk:
Paczka
60 x 60 x 60 cm 30 kg 5
Rower
170 x 25 x 55 cm 13 kg 1
Łączna waga: 163 kg
Dystans 2377 km
Faktura VAT: Niewymagana

Adres i termin nadania

Wielka Brytania, Wielki Londyn, Londyn

Od 14 lis 2020 do 18 lis 2020

Adres i termin dostawy

Hiszpania, Andalusia, Algeciras

Termin elastyczny


Transport paczek

Przewóz paczek

 

Cena transportu pakunku uzależniona jest od jej kształtów, wagi oraz od odcinka jaki ma przebyć paczka. Aby zlokalizować najbardziej atrakcyjną usługę przewozu paczki, dobrą praktyką jest wystawić za darmo zlecenie w serwisie Clicktrans.pl, a po paru sekundach uzyskamy oferty od firm transportowych, które mogą zrealizować nasze zamówienie „po drodze”. Oprócz tego przed samym przewozem warto zaznaczyć rodzaj transportowanego przedmiotu – czy potrzebuje on prawidłowego zawijania, czy chcemy przewieźć przedmioty kruche i łamliwe. Takie informacje są szczególnie istotne, jeśli chcemy przetransportować paczkę zawierającą szkło, naczynia ceramiczne, urządzenia elektroniczne, instrumenty, jedzenie czy inne rzeczy, których przewóz wymaga dodatkowej czujności. Zanim zdecydujesz się na przedsiębiorstwo transportowe, przekonaj się, czy przedsiębiorstwo posiada stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć paczkę?

Przygotowując paczkę do wysyłki należy pamiętać o osłonięciu jej przed zniszczeniem – wolną przestrzeń należy wypchać kawałkami trocin, gazet czy też materiałem. W szczególności delikatne paczki zawierające szkło i porcelanę należałoby zabezpieczyć folią strech, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

 

Jak szukać surowce do zapakowania pakunku?

 

Tekturę i opakowania możemy zakupić w sklepie budowlanym. Możemy również przejść się do pobliskiego sklepu lokalnego lub marketu i poprosić o nie kogoś z obsługi. Zanim umieścimy przedmiot do opakowania, oceńmy jego stan, zlikwidujmy wszystkie nieprzydatne etykiety i napisy, które mogłyby zwieść przewoźnika. Użyjmy szeroką i wytrzymałą taśmę, żeby zabezpieczyć wierzch pudła. Na wierzch kartonu przyklejmy widoczną kopertę, na której zanotujemy miejsce pobytu odbiorcy (drukowanymi literami).