Parcel x 7 (Nr 7527435)

Parcel x 7
Długość x Szerokość x Wysokość
Waga
Sztuk
Paczka
80 x 80 x 80 cm
15 kg
7
Łączna waga:
105 kg
Dystans
1910 km
Faktura VAT:
Niewymagana

Adres i termin nadania

Hiszpania, Walencja, Pilar De La Horadada

Od 12 lip 2021 do 31 lip 2021

Adres i termin dostawy

Niemcy, Hesja, Frankfurt Nad Menem

Od 1 sie 2021 do 15 sie 2021


Transport paczek

Przewóz paczek

 

Cena przewozu przesyłki uzależniona jest od jej gabarytów, ciężaru i od odcinka jaki ma przebyć paczka. Aby znaleźć najbardziej atrakcyjną usługę transportu przesyłki, należy wystawić bezpłatne ofertę w serwisie giełda transportowa Clicktrans.pl, a w kilka chwil dostaniemy oferty od przedsiębiorstw transportowych, które mogą wykonać nasze zamówienie po kosztach. Oprócz tego przed samym transportem można zaznaczyć typ transportowanego pakunku – czy wymaga on prawidłowego pakowania, czy planujemy przetransportować rzeczy delikatne i łamliwe. Takie wskazówki są szczególnie istotne, gdy planujemy przewieźć przesyłkę zawierającą szkło, naczynia ceramiczne, sprzęt elektroniczny, instrumenty, żywność czy inne przedmioty, których przewóz wymaga specjalnej czujności. Przed tym wybierzesz firmę transportową, upewnij się, czy przewoźnik posiada stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć paczkę?

Organizując paczkę do transportu opłaca się nie zapominać o zabezpieczeniu jej przed uszkodzeniami – pustą przestrzeń można naładować kawałkami trocin, gazet lub kawałkami niepotrzebnego materiału. Nadzwyczaj kruche pakunki zawierające szkło i porcelanę powinniśmy zabezpieczyć folią strech, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

 

Jak szukać tworzywa do owinięcia paczki?

 

Kartony i pudełka można kupić w markecie budowlanym. Możemy także udać się do niedalekiego sklepu spożywczego lub marketu i zapytać o nie kogoś z pracowników. Zanim umieścimy rzecz do opakowania, oszacujmy jego stan, zlikwidujmy wszelkie zbędne etykiety i teksty, które mogą zdezorientować przewoźnika. Zastosujmy szeroką i solidną taśmę, aby ochronić wierzch kartonu. Na wierzch pudła przymocujmy białą kartkę, na której spiszemy adres odbiorcy (czytelną czcionką).