(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Części i akcesoria Dodano: 2018-07-24 19:34

Pas przedni komplet, Maska, Zderzak, Amorki przod i tyl, sanki

(Nr 3007896)
Pas przedni komplet, Maska, Zderzak, Amorki przod i tyl, sanki

Długość [m]:

200

Szerokość [m]:

100

Wysokość [m]:

100

Waga w kg (łączna):

80.00

Ilość sztuk:

1

Dystans: 207.00 km

Informacje dodatkowe:

Pas przedni komplet, Maska, Zderzak, Amorki przod i tyl, sanki wszystko do Touran

Oferty od Przewoźników (0)

300 zł

ID firmy: 11141
oferta wycofana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

24-07-2018, 23:30

Załadunek możliwy w terminach:

2018-08-07

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Transport jednym autem bez przeladunkow kurierów etc pomoc kierowcy w za i rozładunku ale kierowca będzie sam rachunek na usługę ale nie jest to fakt vat zapraszam

Cena (zawiera VAT): 300 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (4)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport części i akcesoriów

    Przewóz części i gadżetów do aut uważany jest za przewóz stwarzający pewne niebezpieczeństwo i potrzebujący specjalnego zabezpieczenia. Ogłoszenia transportu części i gadżetów powinny być wykonywane przez wyspecjalizowanego przewoźnika, specjalizującego się w danej tematyce transportu oraz posiadającego właściwe ubezpieczenie. Wśród zleceń odnoszących się do transportu części i gadżetów z reguły można znaleźć: felgi, zderzaki, napinacze pasów bezpieczeństwa maski, drzwi samochodowe, jak również części domagające się działań z dużo większą uwagą – skrzynie biegów czy poduszki powietrzne.

Koszt transportu części i akcesoriów

    Cena transportu części i akcesoriów samochodowych uzależniona jest od wymiarów: szerokości, długości i wysokości elementu i zazwyczaj od fragmentu drogi, na jakim jest zrealizowana przesyłka. Jeżeli części i akcesoria wymagają profesjonalnych, uzupełniających zabezpieczeń ze strony firmy transportowej, będzie miało wpływ to także na całkowitą cenę transportu. Przykładowo, przewóz 4 felg z Wickford (Anglia) do Środy Śląskiej (Polska) to koszt zaledwie 220 PLN. Transport opony rolniczej z Torunia do Widuchowa wiąże się z wydatkiem ok. 90 zł. Za przewóz skrzyni biegów z Kalisza do Katowic zapłacimy około 100 PLN. Zlecenie transportu zderzaka i płyty silnika na odcinku Poznań – Warszawa wiąże się z kosztem 190 złotych. Przewóz przedniej maski do Skody na trasie Gorzów Wielkopolski – Chatham w Wielkiej Brytanii to cena średnio 300 zł.

Adres i termin nadania

Lubnia, 89-632, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Rokietnica, 62-090, Polska

Termin elastyczny