(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Paczki Dodano: 2018-01-04 20:32

Pas przedni z cała Polska do Górna Austria

(Nr 2256471)
Pas przedni z cała Polska do Górna Austria

Długość [m]:

1.2

Szerokość [m]:

0.3

Wysokość [m]:

0.8

Waga w kg (łączna):

5.00

Ilość sztuk:

1

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 527.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

350 zł

ID firmy: 471755
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

22-01-2018, 14:16

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-01-25 do 2018-01-29

Dostawa:

Po 4 dniach

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 350 zł

Wiadomości:

1199 zł

ID firmy: 66092
oferta odrzucona

Szczegóły oferty:

Data oferty:

08-01-2018, 13:44

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-01-08 do 2018-02-10

Dostawa:

Po 5 dniach

Sposób transportu:

samochód dostawczy

oferta odrzucona

Za wysoka cena.

Opis oferty:

Witam serdecznie :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! P.S jeśli nie odpisujemy to prosimy o akcepta i kontakt telefoniczny co przyspieszy i ułatwi dogranie ewentualnego transportu z naszymi sympatycznymi spedytorkami :) Pozdrawiam Gabrysia K.

Cena (zawiera VAT): 1199 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (2)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport paczek

    Cena przewozu paczki zależy od jej formatów, wagi oraz od odcinka jaki ma przebyć paczka. Aby znaleźć najbardziej atrakcyjną opcję transportu przesyłki, dobrą praktyką jest wystawić za darmo ofertę w portalu giełda transportowa Clicktrans.pl, a już po chwili uzyskamy oferty od firm transportowych, które mogą zrealizować nasze zamówienie po kosztach. Dodatkowo przed samym przewozem warto zaznaczyć rodzaj transportowanego pakunku – czy potrzebuje on odpowiedniego zawijania, czy chcemy przetransportować rzeczy kruche i tłukliwe. Te informacje są bardzo istotne, jeżeli planujemy przetransportować przesyłkę zawierającą szkło, ceramikę, urządzenia elektroniczne, instrumenty, jedzenie czy inne przedmioty, których przewóz potrzebuje specjalnej czujności. Nim zdecydujesz się na przewoźnika, utwierdź się, czy przedsiębiorstwo ma stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć paczkę?

    Organizując paczkę do transportu trzeba nie zapominać o zabezpieczeniu jej przed zniszczeniem – pustą przestrzeń należy napakować kawałkami styropianu, papieru czy też materiałem. Nadzwyczaj kruche paczki typu szkło i porcelana powinniśmy zabezpieczyć folią pęcherzykową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

Jak znaleźć tworzywa do zapakowania przesyłki?

    Tekturę i opakowania możemy zakupić w markecie budowlanym. Możemy również przejść się do najbliższego sklepu spożywczego lub marketu i poprosić o nie kogoś z personelu. Przed tym nim zapakujemy przedmiot do pudła, oceńmy jego stan, zabierzmy wszystkie zbędne etykiety i objaśnienia, które mogłyby zmylić firmę transportową. Wykorzystajmy szeroką i wytrzymałą taśmę, żeby zabezpieczyć klapy pudła. Do powierzchni kartonu przyklejmy widoczną kartkę, na której zapiszemy miejsce pobytu odbiorcy (drukowanymi literami).

Adres i termin nadania

Rybnik, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Linz, Austria

Termin elastyczny