(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Paczki Dodano: 2018-01-04 20:32

Pas przedni z cała Polska do Górna Austria

(Nr 2256471)
Pas przedni z cała Polska do Górna Austria

Długość [m]:

1.2

Szerokość [m]:

0.3

Wysokość [m]:

0.8

Waga w kg (łączna):

5.00

Ilość sztuk:

1

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 527.00 km

Transport paczek

    Cena przewozu paczki zależy od jej formatów, wagi oraz od odcinka jaki ma przebyć paczka. Aby znaleźć najbardziej atrakcyjną opcję transportu przesyłki, dobrą praktyką jest wystawić za darmo ofertę w portalu giełda transportowa Clicktrans.pl, a już po chwili uzyskamy oferty od firm transportowych, które mogą zrealizować nasze zamówienie po kosztach. Dodatkowo przed samym przewozem warto zaznaczyć rodzaj transportowanego pakunku – czy potrzebuje on odpowiedniego zawijania, czy chcemy przetransportować rzeczy kruche i tłukliwe. Te informacje są bardzo istotne, jeżeli planujemy przetransportować przesyłkę zawierającą szkło, ceramikę, urządzenia elektroniczne, instrumenty, jedzenie czy inne przedmioty, których przewóz potrzebuje specjalnej czujności. Nim zdecydujesz się na przewoźnika, utwierdź się, czy przedsiębiorstwo ma stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć paczkę?

    Organizując paczkę do transportu trzeba nie zapominać o zabezpieczeniu jej przed zniszczeniem – pustą przestrzeń należy napakować kawałkami styropianu, papieru czy też materiałem. Nadzwyczaj kruche paczki typu szkło i porcelana powinniśmy zabezpieczyć folią pęcherzykową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

Jak znaleźć tworzywa do zapakowania przesyłki?

    Tekturę i opakowania możemy zakupić w markecie budowlanym. Możemy również przejść się do najbliższego sklepu spożywczego lub marketu i poprosić o nie kogoś z personelu. Przed tym nim zapakujemy przedmiot do pudła, oceńmy jego stan, zabierzmy wszystkie zbędne etykiety i objaśnienia, które mogłyby zmylić firmę transportową. Wykorzystajmy szeroką i wytrzymałą taśmę, żeby zabezpieczyć klapy pudła. Do powierzchni kartonu przyklejmy widoczną kartkę, na której zapiszemy miejsce pobytu odbiorcy (drukowanymi literami).

Adres i termin nadania

Rybnik, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Linz, Austria

Termin elastyczny