Pasażerowie x 4 (Nr 7621305)

Pasażerowie x 4
Liczba osób
Pasażerowie
4
Dystans
1411 km
Faktura VAT:
Niewymagana

Adres i termin nadania

Holandia, Holandia Południowa, Haga

Od 16 sie 2021 do 22 sie 2021

Adres i termin dostawy

Hiszpania, Katalonia, Manresa

Termin elastyczny


Transport pasażerów

Transport podróżnych

Transport podróżnych może być realizowane autem osobowym (taksówką), nie za dużym busem (do 7 osób plus kierowca) lub autobusem (pojazdem konstrukcyjnie przeznaczonym do transportu więcej niż 9 osób. Firma przewożąca pasażerów powinna posiadać dokument kompetencji zawodowych i należyte zezwolenia lub licencje na przewozy krajowe ludzi, a także (w przypadku kursów poza granice kraju) – dokumenty na międzynarodowy transport ludzi.

Cena transportu pasażerów

Koszt transportu osób uzależniony jest zazwyczaj od odległości jaką trzeba pokonać, jak również od ilości pasażerów oraz wagi i rozmiaru walizki, którą ze sobą zabierają pasażerowie. Przewoźnikowi w szczegółowej wycenie transportu ludzi, przyda się posiadanie informacji w temacie ilości walizek i plecaków oraz pozostałych przewożonych przedmiotów – należy podać informację o dokładnej wadze oraz o wielkości każdej sztuki pakunku. W momencie, kiedy nie znasz dokładnych wartości, wyszacuj je i zawiadom o tym firmę przewozową, że przekazane przez Ciebie parametry są zaokrąglone.

Określając kurs podróży warto podać szczegółowe adresy – w przypadku, kiedy część pasażerów jedzie do innego miejsca docelowego, należy powiedzieć o tym kierowcy wcześniej, tak aby mógł właściwie zaplanować drogę podróży.

Na przykład, za przewóz podróżnego wspólnie z bagażem z Reken (Niemcy) do Manchesteru (Wielka Brytania) kosztował 400 złotych. Za transport pasażerki wspólnie z pupilem na trasie Luton (UK) – Szczecin zapłacono 550 zł. Przewóz pasażera z Wellingborough (Wielka Brytania) do Roermond (Holandia) łączył się z kosztem 250 zł.