(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Przeprowadzki Dodano: 2017-11-19 17:57

personal blongings packed into boxes and some luggage. no furniture.

(Nr 2165133)
personal blongings packed into boxes and some luggage. no furniture.

Waga w kg (łączna):

30.00

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Typ:

inne

Na które piętro będą wnoszone rzeczy?:

3

Dystans: 959.00 km

Removals

     Przeprowadzka jest pozornie złożonym oraz długotrwałym procesem, ale gdy poprawnie ją obmyślimy, powinna przejść bez dużych problemów.

     Na początek należy dokonać selekcję posiadanych przedmiotów. Kiedy czegoś od dawna nie używamy lub gdy jest niesprawne, lepiej to przekazać komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż transportować z lokalizacji do lokalizacji. Do wkładania różnych sprzętów przydadzą się wytrzymałe pudła, które należy zakupić lub zapytać o nie w najbliższym sklepie, który przeważnie przeznaczyłby je na śmieci. Dodatkowo oprócz kartonów, warto użyć worki na śmieci. Miejmy na uwadze, aby równo porozkładać ciężar, np. rozdzielić segregatory na parę pudeł, żeby z łatwością było je dźwigać. Opisanie każdego pudła ułatwi przy otwieraniu przedmiotów i meblowaniu się w nowym lokalu. Spore meble warto rozmontować, żeby zapobiec uszkodzeniom, co zoptymalizuje pracę firmie transportowej. Kiedy posiadamy materiały chroniące, takie jak folię strech, możemy poosłaniać bardziej wrażliwe rzeczy, a jeśli nie mamy folii, wówczas warto wziąć pledy, prześcieradła i obkleić standardową taśmę samoprzylepną. Natomiast mniejsze meble okręćmy w papier czy ręczniki nim umiejscowimy w pudle.

     Zlecając przewóz należy poinformować poinformować przewoźnika o takich szczegółach, jak kondygnacja załadunku i rozładunku, obecność windy, bądź utrudnienia w podjeździe pod dom. Koniecznie warto powiedzieć, jeśli pojawiają się szczególne wymagania odnoszące się do jakiś mebli.

     Najlepsze ceny przeprowadzek można uzyskać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, w której tysiące specjalistycznych firm transportowych oferuje swoje usługi w zakresie transportu, z dodatkową opcją załadunku lub rozładunku oraz zabezpieczenie waszego majątku.

Adres i termin nadania

Viladecans, 08840, Hiszpania

29 lis 2017

Adres i termin dostawy

Bern, Szwajcaria

Termin elastyczny