(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

pesas (Nr 5623147)

pesas

Długość [m]:

120

Szerokość [m]:

50

Wysokość [m]:

50

Waga w kg (łączna):

170

Liczba sztuk:

1

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 4905.00 km

Adres i termin nadania

Islandia, Höfuðborgarsvæðið, Reykjavík

17 gru 2019

Adres i termin dostawy

Hiszpania, Comunidad De Madrid, Madryt

29 lut 2020


Transport sprzętu sportowego

Sprzęt treningowy to maszyny, które zazwyczaj spotykamy w fitness klubie – orbitreki, przyrządy do ćwiczeń. Za sprzęt do siłowni uważa się także przykładowo: narty, sprzęt do hokeja, sprzęt wędkarski, łyżworolki, sprzęt do gry w kręgle, sprzęt spadochroniarski. W niemało sytuacjach sprzęt sportowy jest nielekki oraz niełatwo przetransportować go na własną rękę.

Sprzęt treningowy powinien być odpowiednio popakowany oraz zabezpieczony w trakcie transportu. Najlepiej jest użyć oryginalne opakowania. Gdy sprzęt może ulec defektowi, należy użyć do zabezpieczenia takie materiały jak: kartony, folie bąbelkowe, stare gazety czy taśmy pakowe. W momencie, kiedy sprzęt składa się z wielu części, należy go rozkręcić i osłonić wszystkie elementy odrębnie - przede wszystkim, kiedy mamy do czynienia z łamliwymi, ruchomymi elementami. Sprzęt sportowy powinien być stabilny wewnątrz pudła – zadbajmy wobec tego o to, aby niezapełnione obszary w paczce zapchać materiałami lub styropianem. Przedmioty nie powinny przesuwać się w środku kartonu.

Na koszt transportu sprzętu sportowego wpływa trasa pomiędzy miejscem załadunku, a adresem rozładunku sprzętu, waga i wymiary, jak również liczba elementów koniecznych do przewiezienia. Na przykład, za przewóz sztangi olimpijskiej z ławeczką na trasie Mięków - Raszków wydano 160 PLN. Przewóz orbitreka z Niemiec do Tarnowskich Gór to wydatek rzędu 200 złotych. Za transport wózka sportowego z Nowego Ochędzyna do Koleczkowa zapłacono 250 PLN.