(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2017-06-01 12:14

Peugeot

(Nr 1823045)
Peugeot

Marka i model:

Peugeot boxer

Waga w kg:

2400.00

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Dystans: 1391.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (2)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Zapotrzebowanie transportu pojazdu pojawia się nierzadko, jak kupujemy nowy samochód czy też ściągamy go od poprzedniego właściciela, na przykład z Francji. Ostateczny koszt i zorganizowanie przewozu uzależnione są od czynników takich jak: stan auta, jego waga i wymiary oraz odcinek do pokonania.

Jak najpewniej i najoszczędniej przewieść pojazd?

    Jednym z najczęstszych rozwiązań jest wystawienie nieodpłatnego zlecenia o przewiezie pojazdu na Clicktrans.pl, a już w parę minut otrzymamy propozycje od firm transportowych, które ukierunkowują się w transporcie wozów. Przed wyborem firmy transportowej należy upewnić się, czy posiada stosowną polisę, która obejmuje ubezpieczenie w sytuacji zniszczenia wozu.

Sposoby transportu samochodu

    Do transportu wozu służą autotransportery – lawety czyli (ciężarówka z platformą załadunkową lub otwartą naczepą), lohra (duża laweta) lub zestaw (samochód oraz naczepa). Fundamentalne znaczenie ma profesjonalne przymocowanie samochodu – koła auta należy przypiąć 4 linami trzymającymi tak, aby samochód nie zmieniał umiejscowienia podczas przewozu. Trzeba nie zapominać również, rzeczywista waga przyczepy nie może przerastać właściwej masy wozu holowanego.

Procedury

    Żeby niezależnie transportować samochód osobowy potrzebne jest prawo jazdy kategorii B, w przypadku jak waga całkowita nie przekracza 3,5 t. W przypadku jeżeli DMC jest większa niż 3,5 tony, najczęściej wymagane jest prawo jazdy w kategorii B E. Jak zamawiamy transport w przedsiębiorstwie transportowym w obszarze UE, zazwyczaj potrzebny będzie CRM (list przewozowy) oraz dokument zamówienia, który upoważnia przedsiębiorstwo do odbioru samochodu.

Adres i termin nadania

Schuraer Straße, Spaichingen, Niemcy

1 cze 2017

Adres i termin dostawy

Biłgoraj, Polska

11 cze 2017