(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2017-09-05 22:50

Peugeot

(Nr 2011250)

Marka i model:

Peugeot 307 sw

Waga w kg (łączna):

1500.00

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 1066.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

2000 zł

ID firmy: 244492
oferta wycofana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

06-09-2017, 16:43

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-09-12 do 2017-09-13

Dostawa:

Po 2 dniach

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Oferta ważna do:

2017-09-11, 16:42

Opis oferty:

Witam do zaoferowania Państwu mam transport samochodu na lawecie bezpośrednio do odbiorcy, bez przeladunku. Szybko i pewnie zapraszamy do współpracy.

Cena (zawiera VAT): 2000 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Zlecenie przewozu wozu uwidacznia się niekiedy, kiedy zakupujemy nowy wóz czy też sprowadzamy go od wcześniejszego właściciela, przykładowo z Wielkiej Brytanii. Decydujący koszt i przygotowanie transportu zależą od elementów takich jak: stan auta, jego ciężar i wymiary oraz odcinek do pokonania.

Jak najbezpieczniej i najoszczędniej przewieść auto?

    Jednym z najbardziej korzystnych rozwiązań jest wystawienie bezpłatnego zlecenia o przewiezie wozu na giełdzie transportowej Clicktrans.pl, a już po chwili dostaniemy oferty od firm transportowych, które specjalizują się w transporcie aut. Przed wyborem przewoźnika należy upewnić się, czy posiada stosowną polisę, która obejmuje ubezpieczenie w sytuacji zniszczenia auta.

Sposoby transportu auta

    Do transportu pojazdu pomocne są autotransportery – lawety czyli (ciężarówka z platformą załadunkową lub otwartą naczepą), lohra (duża laweta) lub zestaw (pojazd oraz przyczepa). Podstawowe znaczenie ma umiejętne przymocowanie pojazdu – koła pojazdu powinny być przypięte 4 pasami mocującymi w taki sposób, żeby samochód nie zmieniał położenia w czasie przewozu. Powinno się pamiętać także, że faktyczna masa naczepy nie powinna przekraczać faktycznej masy samochodu ciągnącego.

Procedury

    Aby samodzielnie transportować wóz osobowy należy mieć prawo jazdy kategorii B, w przypadku jak waga całkowita nie przekracza 3,5 t. W przypadku jeżeli DMC przekracza 3,5 t., wówczas wymagane jest prawo jazdy w kategorii B E. Jeżeli zamawiamy transport w firmie w obszarze UE, często potrzebny będzie CRM (list przewozowy) oraz świadectwo zlecenia, który upoważnia firmę transportową do odbioru pojazdu.

Adres i termin nadania

Colchester, Wielka Brytania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Mieszkowice, Polska

Termin elastyczny