(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2017-09-05 22:50

Peugeot

(Nr 2011250)

Marka i model:

Peugeot 307 sw

Waga w kg:

1500.00

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 1066.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

2000 zł

oferta wycofana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

06-09-2017, 16:43

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-09-12 do 2017-09-13

Czas transportu (dni):

2

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Oferta ważna do:

2017-09-11, 16:42

Opis oferty:

Witam do zaoferowania Państwu mam transport samochodu na lawecie bezpośrednio do odbiorcy, bez przeladunku. Szybko i pewnie zapraszamy do współpracy.

Cena (zawiera VAT): 2000 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Zlecenie przewozu pojazdu uwidacznia się niekiedy, kiedy nabywamy nowy wóz czy też ściągamy go od wcześniejszego właściciela, przykładowo z Czech. Rozstrzygający koszt i zorganizowanie przewozu uzależnione są od elementów takich jak: stan wozu, jego ciężar i wymiary oraz odcinek do pokonania.

Jak najlepiej i najoszczędniej przewieść samochód?

    Jednym z najbardziej korzystnych rozwiązań jest wystawienie nieodpłatnego ogłoszenia o transporcie auta na Clicktrans.pl, a już w parę minut otrzymamy propozycje od firm transportowych, które ukierunkowują się w przewozie wozów. W trakcie wyboru przedsiębiorstwa transportowego należy utwierdzić się, czy posiada stosowną polisę, która obejmuje ubezpieczenie w przypadku uszkodzenia pojazdu.

Metody przewożenia samochodu

    Do przewiezienia wozu pomocne są autotransportery – lawety czyli (ciężarówka z platformą załadunkową lub otwartą przyczepą), lohra (duża laweta) lub zestaw (samochód oraz przyczepa). Fundamentalne znaczenie ma profesjonalne przymocowanie auta – koła samochodu należy przypiąć czteroma linami trzymającymi tak, żeby samochód nie zmieniał miejsca w trakcie przewozu. Wypada nie zapominać również, że właściwa masa naczepy nie może przewyższać rzeczywistej masy wozu ciągnącego.

Procedury

    Aby samodzielnie przewozić wóz osobowy należy posiadać prawo jazdy kategorii B, w momencie kiedy waga całkowita nie jest większa niż 3,5 t. W przypadku jeżeli DMC jest większa niż 3,5 tony, wówczas wymagane jest prawo jazdy w kategorii B E. Kiedy zamawiamy przewóz w firmie transportowej na terenie Unii Europejskiej, zwykle wymagany będzie CRM (list przewozowy) i świadectwo zlecenia, który upełnomocnia firmę transportową do odbioru wozu.

Adres i termin nadania

Colchester, Wielka Brytania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Mieszkowice, Polska

Termin elastyczny