(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2018-05-01 19:46

Peugeot 206 (Nr 2651084)

Peugeot 206

Marka i model:

Peugeot 206

Waga w kg (łączna):

1050.00

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 484.00 km

Transport samochodu

    Zapotrzebowanie transportu samochodu uwidacznia się nierzadko, kiedy zakupujemy nowy samochód czy też ściągamy go od ostatniego właściciela, przykładowo z Czech. Ostateczny koszt i przygotowanie transportu uzależnione są od elementów takich jak: stan samochodu, jego ciężar i wymiary oraz odległość do przejechania.

Jak najpewniej i najtaniej transportować samochód?

    Jednym z najbardziej opłacalnych rozwiązań jest wystawienie bezpłatnego ogłoszenia o transporcie wozu na giełdzie transportowej Clicktrans.pl, a już w parę minut dostaniemy propozycje od przewoźników, którzy ukierunkowują się w transporcie aut. Przed wyborem firmy transportowej należy utwierdzić się, czy posiada odpowiednią polisę, która zawiera ubezpieczenie w sytuacji zniszczenia samochodu.

Metody przewożenia pojazdu

    Do transportu samochodu pomocne są autotransportery – lawety czyli (ciężarówka z platformą załadunkową lub otwartą przyczepą), lohra (duża laweta) lub zestaw (samochód i naczepa). Kluczowe znaczenie ma dokładne przymocowanie auta – koła auta powinny być przypięte czteroma pasami mocującymi w taki sposób, żeby pojazd nie zmieniał miejsca w trakcie transportu. Powinno się nie zapominać również, iż właściwa masa przyczepy nie może przerastać rzeczywistej masy wozu ciągnącego.

Procedury

    Aby samodzielnie przewozić samochód osobowy potrzebne jest prawo jazdy kategorii B, w momencie jeżeli waga całkowita nie jest większa niż 3,5 tony. W przypadku gdy DMC jest większa niż 3,5 t., wówczas wymagane jest prawo jazdy w kategorii B E. Jak zamawiamy transport w przedsiębiorstwie transportowym w obszarze UE, zazwyczaj potrzebny będzie CRM (list przewozowy) i dokument zamówienia, który uprawnia przedsiębiorstwo do odbioru wozu.

Adres i termin nadania

Alcaudete de la Jara, 45662, Hiszpania

2 maj 2018

Adres i termin dostawy

Las Torres de Cotillas, Hiszpania

3 maj 2018