(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2017-06-27 08:46

Peugeot 407 coupe

(Nr 1873271)
Peugeot 407 coupe

Marka i model:

Peugeot 407 coupe

Waga w kg:

1700.00

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 1262.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

2000 zł

ID firmy: 557277
oferta wygasła

Szczegóły oferty:

Data oferty:

30-06-2017, 13:47

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-07-03 do 2017-07-04

Czas transportu (dni):

2

Sposób transportu:

laweta

Oferta ważna do:

2017-07-04, 13:46

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 2000 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (2)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Zapotrzebowanie transportu auta uwidacznia się nierzadko, jeśli zakupujemy nowy pojazd lub sprowadzamy go od poprzedniego właściciela, np. z Anglii. Ostateczny koszt i zorganizowanie transportu zależą od elementów takich jak: stan auta, jego ciężar i wielkość oraz odcinek do pokonania.

Jak najlepiej i najtaniej przewieść samochód?

    Jednym z najbardziej korzystnych rozwiązań jest wystawienie bezpłatnego zlecenia o transporcie wozu na aukcji transportowej Clicktrans.pl, a już po kilku minutach otrzymamy oferty od firm transportowych, które specjalizują się w przewozie aut. W trakcie wyboru przewoźnika warto upewnić się, czy posiada odpowiednią polisę, która zawiera ubezpieczenie w sytuacji uszkodzenia pojazdu.

Metody przewożenia auta

    Do transportu samochodu pomagają autotransportery – lawety czyli (pojazd z platformą załadunkową lub otwartą przyczepą), lohra (duża laweta) lub zestaw (pojazd oraz naczepa). Najważniejsze znaczenie ma profesjonalne zamocowanie auta – koła wozu należy przypiąć czteroma taśmami mocującymi w taki sposób, żeby samochód nie zmieniał umiejscowienia w czasie przewozu. Powinno się nie zapominać również, iż właściwa waga przyczepy nie może przerastać rzeczywistej masy samochodu ciągnącego.

Formalności

    Aby niezależnie przewozić samochód osobowy wystarczy prawo jazdy kategorii B, w momencie jeśli waga całkowita nie jest większa niż 3,5 tony. W przypadku jeżeli DMC przekracza 3,5 t., najczęściej konieczne jest prawo jazdy w kategorii B E. Kiedy zlecamy transport w firmie w obszarze UE, zazwyczaj konieczny będzie CRM (list przewozowy) oraz dokument zlecenia, który uprawnia przedsiębiorstwo do odbioru auta.

Adres i termin nadania

Trewir, Niemcy

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Pilzno, Polska

Termin elastyczny