(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Motocykle i skutery Dodano: 2017-08-29 13:13

Peugeot Satelis

(Nr 1994387)

Marka i model:

Peugeto Satelis

Waga w kg (łączna):

190.00

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 612.00 km

Informacje dodatkowe:

Witam - do przewiezienia skuter Peugeot Satelis z Kamienia Pomorskiego lub Szczecina do Norymbergii, Niemcy. Skuter musi byc zapakowany w drewniana skrzynie > jako ze z Notymbergii wyrusza w dalsza droge. Co do daty odbioru jestem elastyczny, Pozdrawiam

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Motorcycles transport

    Motory i skutery to zwykle drogocenne towary, które wydają się całkiem nieproste do unieruchomienia w trakcie transportu. Ciężkie - niemniej jednak tylko na pozór. Poprawnie umocowany pojazd na pewno przetrwa trasę bez jednej skazy.

     Trzymanie uzależnione jest od metody, w jakiej będzie jednoślad przewożony. W przypadku przewozu na naczepie, obowiązkowe są cztery pasy mocujące, a w wypadku profesjonalnej przyczepy do przewozu motocykli wystarczą wyłącznie 2, gdyż dysponują one szyny powstrzymujące przemieszczanie się jednośladu. Najważniejsze jest, żeby mocowania nie były zakończone „otwartym” hakiem, który może się odhaczyć podczas drogi, a dodatkowo trzeba uważać, by nie ocierały się o szorstkie elementy, które mogą je rozerwać. Nada się też blokada zawieszenia, którą można zrobić lub zdobyć w profesjonalnym sklepie i uniknąć uszkodzenia amortyzacji. Motocykle i skutery warto też transportować w osłoniętych autach dostawczych, a ich zabezpieczenie nie różni się znacząco. Należy jedynie nie zapominać o miękkich „obijakach” na bokach samochodu i pomiędzy transportowanymi rzeczami.

    Aby prowadzący samochód nie jechał w oparach benzyny, warto przed jazdą osuszyć bak motoru, który może w trakcie drogi wychlapać się na nierównościach. Występują również platformy mocowane do busa lub vana, które ułatwiają transportować jednoślad lub skuter i zwykle nie zapełniają większość miejsca w aucie.

     Warto zazwyczaj wypytać o wszystkie szczegóły i warunki, w których nasz motor będzie przewożony, a również, czy firma posiada najazdy do jego załadunku. Korzystanie do tego przykładowo deski jest niebezpieczne i grozi popsuciem motoru lub skutera jeszcze przed wyjazdem do miejsca docelowego.

     Wystawiając zlecenie przewozu w serwisie Clicktrans.pl można dostać wiele interesujących ofert od profesjonalnych firm transportowych, które transportują tego typu maszyny dość często. Ceny za transport na trasach europejskich kształtują się do 0,6 PLN za km. Zdarza się jednak znaleźć okazję i zapłacić sporo taniej, dzieje się tak, w wypadku gdy firma transportowa może zabrać jednoślad na zasadzie doładunku lub przy powrocie z wykonywanej trasy czyli mając tzw. pusty przebieg.

Adres i termin nadania

Szczecin, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Norymberga, Niemcy

Termin elastyczny