(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Motocykle i skutery Dodano: 2017-08-29 13:13

Peugeot Satelis

(Nr 1994387)

Marka i model:

Peugeto Satelis

Waga w kg:

190.00

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 612.00 km

Informacje dodatkowe:

Witam - do przewiezienia skuter Peugeot Satelis z Kamienia Pomorskiego lub Szczecina do Norymbergii, Niemcy. Skuter musi byc zapakowany w drewniana skrzynie > jako ze z Notymbergii wyrusza w dalsza droge. Co do daty odbioru jestem elastyczny, Pozdrawiam

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport motocykla lub skutera

    Motory oraz skutery to zwykle cenne towary, które wydają się stosunkowo ciężkie do zabezpieczenia w trakcie przewozu. Ciężkie - wszakże jedynie pozornie. Poprawnie umocowany jednoślad na pewno przetrwa transport bez ani jednej skazy.

     Trzymanie zależy od metody, w jakiej będzie jednoślad przewożony. W przypadku transportu na naczepie, konieczne 4 liny trzymające, a w wypadku specjalistycznej przyczepy do transportu motocykli potrzebne są raptem dwie, ponieważ mają one prowadnice uniemożliwiające przesuwanie się motoru. Istotne jest, żeby mocowania nie były zakończone „otwartym” hakiem, który może się odłączyć w trakcie drogi, a ponadto trzeba uważać, aby nie ocierały się o zaostrzone elementy, które mogą je rozerwać. Przyda się również blokada zawieszenia, którą można zrobić lub nabyć w specjalistycznym markecie i uniknąć niesprawności amortyzacji. Motory i skutery można też transportować w zamkniętych pojazdach dostawczych, a ich zabezpieczenie nie różni się znacząco. Należy wyłącznie nie zapominać o gumowych „obijakach” na bokach wozu i między przewożonymi rzeczami.

    Żeby kierowca nie jechał w wyziewach benzyny, lepiej przed wyjazdem opróżnić bak jednośladu, który może w trakcie jazdy rozchlapać się na nierównościach. Występują poza tym platformy mocowane do busa lub vana, które pozwalają transportować motor lub skuter i często nie zajmują większość miejsca w pojeździe.

     Warto zawsze dowiedzieć się o wszystkie detale i warunki, w jakich nasz motocykl będzie przewożony, a także, czy firma transportowa posiada najazdy do jego załadunku. Stosowanie do tego np. deski jest niepewne i zagraża zepsuciem motoru czy skutera jeszcze przed wyruszeniem do miejsca docelowego.

     Wystawiając zlecenie przewozu w portalu Clicktrans.pl można otrzymać wiele interesujących ofert od rzetelnych firm przewozowych, które transportują tego typu sprzęt cyklicznie. Ceny za transport na trasach w Europie kształtują się do 0,6 PLN za km. Można często trafić okazję i zapłacić dużo taniej, wydarza się tak, w wypadku kiedy przewoźnik może wziąć motor na zasadzie doładunku lub przy powrocie z wykonywanej trasy czyli mając tzw. pusty przebieg.

Adres i termin nadania

Szczecin, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Norymberga, Niemcy

Termin elastyczny