(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Motocykle i skutery Dodano: 2017-09-04 02:58

Piaggio 50cc

(Nr 2006048)
Piaggio 50cc

Marka i model:

Piaggio liberty 49

Waga w kg:

90.00

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 150.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

70 €

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

07-09-2017, 16:27

Załadunek możliwy w terminach:

2017-09-07

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 70 €

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport motocykla lub skutera

    Motory i skutery to często kosztowne towary, które wydają się względnie trudne do unieruchomienia w trakcie przewozu. Niełatwe - wszakże jedynie złudnie. Prawidłowo zamocowany pojazd na pewno przetrwa przewóz bez żadnej skazy.

     Mocowanie uzależnione jest od metody, w jakiej będzie pojazd przewożony. W trakcie transportu na naczepie, obowiązkowe będą cztery pasy mocujące, a w przypadku profesjonalnej przyczepy do transportu motorów wystarczą tylko 2, ze względu na fakt, że dysponują one prowadnice udaremniające przemieszczanie się pojazdu. Kluczowe jest, żeby taśmy nie były zakończone „otwartym” hakiem, który może się odłączyć w trakcie jazdy, a dodatkowo trzeba uważać, by nie ocierały się o szpiczaste elementy, które mogą je przeciąć. Przyda się również blokada zawieszenia, którą można zrobić lub kupić w branżowym sklepie i uniknąć zniszczenia amortyzacji. Motory i skutery warto też transportować w osłoniętych wozach dostawczych, a ich zabezpieczenie nie różni się znacząco. Należy jedynie nie zapominać o gumowych „obijakach” na bokach pojazdu i między transportowanymi obiektami.

    Żeby kierowca nie prowadził w wyziewach benzyny, warto przed wyruszeniem osuszyć bak motoru, który może w trakcie drogi rozchlapać się na nierównościach. Istnieją ponadto platformy montowane do busa lub vana, które ułatwiają przewieźć jednoślad lub skuter i często nie zapełniają całego miejsca w samochodzie.

     Można zazwyczaj dowiedzieć się o wszystkie szczegóły i warunki, w jakich nasz jednoślad będzie przetransportowany, a także, czy firma przewozowa ma najazdy do jego załadunku. Stosowanie do tej czynności np. belki jest ryzykowne i zagraża zniszczeniem motoru czy skutera jeszcze przed wyjazdem do miejsca docelowego.

     Wystawiając ofertę transportu w portalu Clicktrans.pl można dostać dużo interesujących ofert od rzetelnych firm przewozowych, które transportują tego typu maszyny dość często. Ceny za przewóz na trasach europejskich kosztują do 0,6 PLN za km. Można często znaleźć okazję i zapłacić sporo taniej, wydarza się tak, w wypadku kiedy firma może przewieźć motocykl na zasadzie niepełnej ciężarówki lub przy wracaniu z realizowanej trasy czyli posiadając tzw. pusty przebieg.

Adres i termin nadania

l'Ametlla de Mar, Hiszpania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Barcelona, Hiszpania

Termin elastyczny