(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Motocykle i skutery Dodano: 2017-09-04 02:58

Piaggio 50cc

(Nr 2006048)
Piaggio 50cc

Marka i model:

Piaggio liberty 49

Waga w kg (łączna):

90.00

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 150.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

70 €

ID firmy: 67418
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

07-09-2017, 16:27

Załadunek możliwy w terminach:

2017-09-07

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 70 €

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Motorcycles transport

    Motory i skutery to zazwyczaj wartościowe towary, które wyglądają na dosyć trudne do unieruchomienia podczas przewozu. Nieproste - chociaż tylko na pozór. Należycie przymocowany motocykl w 100% przetrzyma transport bez jednej rysy.

     Mocowanie uzależnione jest od sposobu, w jakiej będzie pojazd transportowany. W przypadku przewozu na naczepie, potrzebne będą 4 pasy mocujące, a w przypadku profesjonalnej przyczepy do przewozu motorów wystarczą jedynie dwie, bowiem mają one prowadnice uniemożliwiające przemieszczanie się motocykla. Najważniejsze jest, aby taśmy nie były zakończone „otwartym” zaczepem, który może się odłączyć w trakcie jazdy, a także trzeba uważać, aby nie ocierały się o szorstkie elementy, które mogą je rozerwać. Nada się również blokada zawieszenia, którą można zrobić lub nabyć w specjalistycznym markecie i uniknąć awarii amortyzacji. Motory i skutery można też transportować w osłoniętych wozach dostawczych, a ich ochrona nie różni się znacząco. Trzeba jedynie nie zapominać o miękkich „obijakach” na ścianach auta i pomiędzy transportowanymi obiektami.

    Żeby prowadzący samochód nie prowadził w oparach benzyny, należałoby przed jazdą opróżnić bak jednośladu, który może w trakcie jazdy rozlać się na nierównościach. Występują poza tym platformy montowane do busa lub vana, które umożliwiają przewieźć jednoślad lub skuter i zwykle nie blokują całego miejsca w samochodzie.

     Warto zawsze dopytać o wszelkie drobiazgi i warunki, w których nasz motocykl będzie przetransportowany, a również, czy przewoźnik posiada najazdy do jego załadunku. Stosowanie do tej czynności przykładowo belki jest niepewne i zagraża popsuciem motoru czy skutera jeszcze przed wyjazdem do miejsca docelowego.

     Umieszczając ofertę transportu w serwisie Clicktrans.pl można dostać wiele interesujących ofert od profesjonalnych firm, które przewożą podobnego typu maszyny codziennie. Ceny za transport na trasach europejskich kształtują się do 0,6 złotych za km. Można jednak trafić okazję i zapłacić dużo mniej, dzieje się tak, w przypadku gdy przewoźnik może zabrać jednoślad na zasadzie niepełnej ciężarówki lub przy wracaniu z realizowanej trasy czyli mając tzw. pusty przebieg.

Adres i termin nadania

l'Ametlla de Mar, Hiszpania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Barcelona, Hiszpania

Termin elastyczny