(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Motocykle i skutery Dodano: 2017-07-06 16:54

piaggio mp3

(Nr 1893299)

Marka i model:

piaggio mp3

Waga w kg (łączna):

199.00

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 2324.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Motorcycles transport

    Motory i skutery to zazwyczaj wartościowe ładunki, które wydają się stosunkowo niełatwe do zabezpieczenia podczas transportu. Trudne - niemniej jednak jedynie złudnie. Należycie umocowany pojazd w 100% przetrzyma transport bez ani jednej rysy.

     Trzymanie zależy od metody, w jakiej będzie jednoślad transportowany. W przypadku przewozu na naczepie, konieczne będą cztery taśmy mocujące, a w przypadku specjalistycznej przyczepy do transportu motorów potrzebne są tylko dwie, bowiem mają one szyny udaremniające przemieszczanie się motoru. Istotne jest, żeby liny nie były zakończone „otwartym” zaczepem, który może się odhaczyć w trakcie drogi, a ponadto trzeba być ostrożnym, by nie ocierały się o szpiczaste elementy, które mogą je rozerwać. Nada się też blokada zawieszenia, którą można zrobić lub zdobyć w wyspecjalizowanym sklepie i uniknąć uszkodzenia amortyzacji. Motocykle i skutery można też transportować w zamkniętych samochodach dostawczych, a ich ochrona nie różni się znacząco. Warto jedynie pamiętać o miękkich „obijakach” na ścianach wozu oraz pomiędzy przewożonymi przedmiotami.

    Żeby kierowca nie prowadził w oparach benzyny, należałoby przed podróżą osuszyć bak jednośladu, który może w trakcie jazdy porozlewać się na nierównościach. Istnieją ponadto platformy montowane do busa lub vana, które ułatwiają przewieźć motocykl lub skuter i zazwyczaj nie zajmują większość miejsca w samochodzie.

     Można zazwyczaj dowiedzieć się o wszelkie szczegóły i warunki, w jakich nasz motor będzie przetransportowany, a także, czy firma ma najazdy do jego załadunku. Korzystanie do tej czynności np. belki jest ryzykowne i grozi zniszczeniem motoru lub skutera jeszcze przed wyjazdem do miejsca docelowego.

     Wystawiając zlecenie transportu w portalu Clicktrans.pl można otrzymać dużo ciekawych ofert od profesjonalnych firm, które transportują podobnego typu sprzęt dość często. Ceny za przewóz na szlakach europejskich kosztują do 0,6 złotych za km. Można często znaleźć okazję i zapłacić sporo taniej, dzieje się tak, w wypadku kiedy firma transportowa może wziąć motocykl na zasadzie doładunku lub przy wracaniu z realizowanej trasy czyli mając tzw. pusty przebieg.

Adres i termin nadania

Castle Douglas, DG7 1AN, Wielka Brytania

Od 16 lip 2017 do 31 lip 2017

Adres i termin dostawy

Kieżmark, 060 01, Słowacja

Od 1 sie 2017 do 8 sie 2017